Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de CUP-AMUNT (197)

Alella (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER ALELLA - CUP - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AA - CUP - AMUNT)

Titulars
1. Marc (Mark) Ullod López
2. Patrick Aloy Calaf
3. Eulàlia Serrano Alcaraz
4. Sílvia Siles Poderoso
5. Carlota García Puy
6. Marçal Parcerisa Ledesma
7. Helena Martínez Llorente
8. Agustín Zapirain Gómez (Zapi)
9. Montserrat (Montxu) Garcia Roso
10. Jordi Pujolràs Llopis
11. Oriol Martí Rodríguez
12. Inés Ivorra Harrison
13. Oriol Font Casaseca 

Suplents
1. Àlex Asensio Ferrer
2. Irene Duran Salvans
3. Jaume Ponsa Peña
4. Rosa Maria González Casademont
5. Àngel Josep Agustí Viso

Cabrera de Mar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Genís Vinyals Lloveras
2. Elena Carreras Miralles
3. Anton Albajes Eizaguirre
4. Maria Dolores (Lola) Izquierdo Cancho
5. Aleix Castanyer Valls
6. Maria Anguera Camós
7. Ricard Salicrú Roldós
8. Marta Llisterri Manent
9. Aitor Humbert Vidan
10. Raquel Casado Viloria
11. Georgina Caldes Viñals

Suplents
1. Gerard Castanyer Buch
2. Ona Segarra Carreras

Dosrius (consulta totes les llistes)

LA PLATAFORMA ALTERNATIVA CIUTADANA DE DOSRIUS-CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (La PAC-CUP-AMUNT)

Titulars

1. Judith Coll Garcia
2. Jordi Reñé Vernet
3. Rosa Calderón Moreno (Independent)
4. Isidro Galiano Galiano
5. Teresa Pagès i Claus (Independent)
6. Carles Parera Blasco
7. Pilar Trasmonte De San Miguel
8. Jordi Reñé Galí
9. Lina Costa Sirvent
10. Jordi Pagès Anson
11. Encarna De La Rosa Caballero
12. Carles Duran Baliarda
13. Rosa Maria Galí Escarpenter



Suplents
1. Emili Rivas Coll
2. Fina Begues Marchi (Independent)

Masnou, El (consulta totes les llistes)

CUP - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

Titulars
1. Fèlix Clemente Cavero
2. Mireia Noy Oliveras
3. Dídac Gutièrrez Pedemonte
4. Arnau Gonzalez Juncà
5. Rosa Subirats Naval
6. Pol Guardis Bedmar
7. Sergi Galanó Muñoz
8. Laia Noy Oliveras
9. Maria Del Mar Parés Ojeda
10. Gemma Cuscó Donadeu
11. Roger Dorca De La Mano
12. Montserrat Carolina Torres Garcia
13. Dídac Miró Busquets
14. Francesc Xavier Anguera Cristia
15. Elena García García
16. Jordi Roig Tolrà
17. Begoña Navarro Ferrer
18. Marcel Vilajosana Guillamot
19. Eva Martos Sese
20. Sara Vilanova Renter
21. Georgina Segarra Torres

Suplents
1. Josep Arimont Soler
2. Eva Vaca De León
3. Rosa Noelia Cabrera García

Mataró (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR MATARÓ - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

Titulars
1. Carme Polvillo i Alomà
2. Juli Cuéllar i Gisbert
3. Marc Ràmia i Jesús
4. Lara Navarro
5. Antoni Guirao i Motis
6. Maria Barba i Ferrer
7. Júlia Reniu i Gonzàlez
8. Carlos García Cádiz
9. Sílvia Bofill Mas
10. Antonio López De Haro
11. Victòria Carrió i Roldan
12. Oriol Alcalde i Floriach
13. Ana Perez i Paez
14. Bernat Pèlach i Saget
15. Aida Viza i Sánchez (Independent)
16. Carles Llivina i Ribot
17. Maria Jose Consolación Zaloña i Sainz
18. Jaume Punsola i Ibáñez
19. Laia De Balanzó i Aguilar
20. Joan Jubany i Lorente
21. Nuria Parera i Pera
22. Eloy Cot i Roca
23. Roser Alonso i Puigderrajols
24. Agàpit Porràs i Plana
25. Juliana Bacardit i Garriga
26. Josep Xaubet i Vilanova
27. Marta Canal i Vidal

Suplents
1. Xavier Safont-Tria Ramon
2. Neus Bullich Socies
3. Rut Buquet i Xirau
4. Josep Riera i Porta
5. Teresa Fité i Girves
6. Oriol Montserrat i Bosch
7. Alba Martínez i Paredes
8. Juan Huertos i Ferrer
9. Lourdes Torrico i Codony
10. Miquel Torner i Roca

Premià de Dalt (consulta totes les llistes)

CRIDA PREMIÀ DE DALT - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CPD - AMUNT)

Titulars
1. Jaume Batlle De Castro
2. Carlos Garcia Abalos
3. Maria Carmen (Carme) Poveda Lopez
4. Patricia Anaya Gordillo
5. Carolina Castaño Garcia
6. Victor Perez Berruezo
7. Oriol Cases Dellmuth
8. Bernat Feliu Roig
9. Maria Montserrat (Montse) Gimenez Simo
10. Angels (Xanxels) Rojals Faure
11. Maria Del Alba Gonzalez Castellvi
12. Luis Soler Soler
13. Montserrat Trillo Martinez
14. Adria Santacreu Gimenez
15. Isabel Garcia Wic
16. Kilian Ruiz Caravaca
17. Maria Del Carmen (Carme) Foix Perera

Suplents
1. Vicente (Vicenç) Santolaria Sarabia
2. Marta Soldevila Garcia
3. Marta Jové Gonzalo
4. Josep Martínez Fernández
5. Rajashree (Maria) Fuxet Comas
6. Lluis Benejam Pons
7. Judith González Cano
8. Agnes Julia Plana
9. Zakaria El Karchouni Ayadi
10. Maria Del Pilar Fuxet Comas

Premià de Mar (consulta totes les llistes)

CRIDA PREMIANENCA - CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CP - CUP - AMUNT)

Titulars
1. Andreu Mumbru Fuxet
2. Francisca Guirao Torrente
3. Sebastian Caba Fabregat
4. Marta Sola Matamoros
5. Jordi Estarlich Corominas
6. Alba Carrillo Amat
7. Roc Ramoneda Serra
8. Brenda Nazarena Bär Kwast
9. Miquel Moreno Roldan
10. Rosa Beatriz Maldonado Paez
11. Marc Montañes Abarca
12. Marina Altes Magret
13. Aleix Roch i Rosales
14. Mariona Cava Ruiz
15. Juan Botey Moreno
16. Maria Empar Navarro Gil
17. Joaquin Fecundez Martinez
18. Maria Carmen Fontanet Marcos
19. Eric Cazorla Gomez
20. Marta Riera Castro
21. Joan Ribet Casademunt

Suplents
1. Andrea Albert Tierz
2. Angel Maria Arana Bernal
3. Teresa Navarro Diaz
4. Rafael Luna Surinyach
5. Maria Muñoz Ordoñez
6. Marc Anguera Gisbert
7. Hanan Derraz Bensaid
8. Jorge Franco Magan Jordi
9. Àngel Pagés Anson
10. Josefina Miret Serra

Sant Vicenç de Montalt (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

Titulars
1. Miguel Rovira Mariné
2. Paloma García Guirado
3. Blai Balaguer Ral
4. Adriana Klein Toldrà
5. Joan Antoni Vilà Gallego
6. Alicia Grabulosa Gonzlaez
7. Marc Pina Artigas
8. Zaira Ferrer Clemares
9. Néstor-Adrian Pellegrini Riveiro
10. Marta Colomé Ramos
11. Antonio Izquierdo Pumar
12. Patricia Torres García
13. Juan Buch Baques

Suplents
1. Núria García Guirado
2. Nil Buch Muniesa
3. Gerard Vidal Oller

Tiana (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE TIANA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

Titulars
1. Salvador Bosch Navarroa
2. Alba Garcia Garrido
3. Marc Morera Merino
4. Pau Maristany Sala
5. Judith Jordà Frias
6. Pau Seda Oro
7. Maria Figueras Bosch
8. Ula Campmajo Arqued
9. Salvador Sodriguez Esclapes
10. Ariadna Botanch Perez
11. Martina Orobitg Llop
12. Toni Campmajor Mira
13. Sara Gabañach Navarro

Suplents
1. Josep Miquel Garcia Porta
2. Ainoa Rodrigo Gil
3. Francesc Xavier Bernaus Ferrás

Vilassar de Dalt (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE VILASSAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

Titulars
1. Teia Alvarez i Pons De Vall
2. Jesús Sánchez-Marín Sánchez
3. Xavier Pujol Lloveras
4. Enric Miralles Mestres
5. Alexia Guilera De Madariada
6. Elena Sala Aragonés
7. Ruben Martínez Prats
8. Mireia Pujol Riera
9. Ramon Eugeni Garcia Bargo
10. Laia Torrella Cusachs
11. Xavier Sanchez Escofet
12. Marta Lorca Ufano
13. Josep Uson Costa

Suplents
1. Ruth Corominas Rodriguez
2. Albert Ciller i Colomer
3. Núria Solé Casterà
4. Albert Navarro Sayol
5. Mariona Zamora Juan
6. David Abrodos Aragonès
7. Núria Colomer Prats
8. Marc Planas i Puig
9. Encarnación Martín Pereña

Calldetenes (consulta totes les llistes)

POBLE EN MARXA - ALTERNATIVA MUNICIPAL (PeM-Amunt)

Titulars
1. Enric Godó Martínez
2. Ignasi Taña Castells
3. Roger Carrera Coma
4. Marta Puigsasllosa Vila
5. Montserrat Muñoz Expósito
6. Sergi Velasco Trassierra
7. Miquel Erra Gallach
8. Jose Manuel Cañete Ariza
9. Gil Erra Gil
10. Marti Erra Gil
11. Mireia Vila Salarich

Centelles (consulta totes les llistes)

CUP- TOTES SOM POBLE- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-TSP-AMUNT)

Titulars
1. Victor Barquer Cruz
2. Gerard Tomàs Algueró
3. Cristina Piñol Del Castillo
4. Roger Muns Pujadas
5. Ana Santana Muñoz
6. Jordi Gàmez Albareda
7. Júlia Murcia García
8. Josep Antoni Martin Gonzalez
9. Montserrat Castañe Roque
10. Jordi Varona Corbalan
11. Beatriu Ramirez Sunyer
12. Pere Carbó Salvador
13. Natalia Ruiz Noguer 

Suplents
1. Joan Lagunas Cortés
2. Mireia Costa Serra
3. Marc Tomàs Algueró

Collsuspina (consulta totes les llistes)

COLLSUSPINA UN POBLE-CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ivana Perez Molina Ivo
2. Pere Casanovas Soldevila (Independent)
3. Òscar Sorolla Puig
4. Joan Castillo Solans Castillu
5. Cristina Calatayud Garcia
6. Genoveva Torras Clos
7. Bernat Coca Torras Roko (Independent)

Manlleu (consulta totes les llistes)

CUP MANLLEU - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

Titulars
1. Maira Costa Casas (Independent)
2. Albert Generó Prat
3. Flory Martínez Ruiz
4. Tamia Maestre Gutiérrez
5. Xevi Vilar Rodríguez
6. Anna Casals Juventeny
7. Lleonard Sanchez Leiva
8. Ivana Vilademunt Ordoñez
9. Josep Sanchez Vico
10. Lídia Molano Mañas
11. Ricard Comajoan Pujol 
12. Karuna Blasi Buxadera
13. Gerard Vallejo Bosch
14. Mireia Sala Martinez
15. Laureano Pérez Arandia
16. Helena Verdaguer Mata
17. Marc Bassas Morera
18. Anna Rifà Arumí
19. Eduald Rifà Castro
20. Laura Generó Prat
21. Ismael Dot Cantillo

Suplents
1. Ariadna Masmitjà Marín
2. Toni Rubia Ostos
3. Laura Icart Farrés
4. Jesús Soler Vilaró
5. Núria Salvans Agramunt
6. Sara Codina Aymerich
7. Eloi Rubio Moral
8. Ivet Aligué Coma

Masies de Voltregà, Les (consulta totes les llistes)

CUP VOLTREGANÈS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ricard Moreu Guix
2. Aina Jiménez Panadero
3. Lluis Parareda Móra
4. Durga Sivillà Fornell
5. Lluis Palau Caritg
6. Ivet Blancafort Velasco
7. Marc Franquesa Sanchez
8. Emi Alejo Sánchez
9. Bernat Garcia Casas
10. Teia Yebra Royo
11. Toni Ballesteros Bermúdez

Suplents
1. Pep Maria Bartralot Rovira
2. Marc Casellas Muns
3. Sharada Sivillà Fornell

Montesquiu (consulta totes les llistes)

SOM MONTESQUIU-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SM - AMUNT)

Titulars
1. Nuri Soler Sucarrat
2. Carles Colomo Espona
3. Aida Viñas Basagaña
4. Roger Alberch Jordà
5. Marc Serra Torrent
6. Gemma Xofra Tobias
7. Lluís Carbonell Puigoriol

Suplents
1. Antonio Puertas Gil
2. Laia Pau Colomer
3. Aina Teixidó Soler
4. Cristina Trapé Ruiz
5. Ruth Maruenda Ferrer
6. Fouzia Houzmali El Fedg
7. Oriol Teixidó Soler
8. Sam Rierola Serrat
9. Nati Picazo Fuentes
10. Henry Henderson Scala 

Perafita (consulta totes les llistes)

POBLE ACTIU PERAFITA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (PAP-AMUNT)

Titulars
1. Gabriel Rodenas Corominas
2. Marc Batiste Adell
3. Ernest Verdaguer Vilageliu
4. Ramon Baucells Colomer
5. Stefano Bratti
6. Alicia Gonzalez Epouse Giralt
7. Xavier Vall Ontiveros

Suplents
1. Jordi Giralt Fleta
2. Joan Dalmau Solà

Sant Hipòlit de Voltregà (consulta totes les llistes)

CUP VOLTREGANÈS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marta Boixeda Pujols
2. Jaume Bastardas Beltran
3. Roser López Miguel
4. Ricard Serrat Garcia
5. Gerard Sentias Torrents
6. Lina Jiménez De Los Santos
7. Marc Llimós Arenas 
8. Imma Careta Herrera
9. Carles Moreu Romero
10. Iñaki Larrea Ametller
11. Albert Burch Rovira

Suplents
1. Jordi Audinis Azeroual
2. Arnau Soler Costa
3. Antonia Sánchez Martínez
4. Laia Estrada Boixeda

Sant Quirze de Besora (consulta totes les llistes)

SOM POBLE - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SP - AMUNT)

Titulars
1. David Sola Rota
2. Arnau Bosch Barnils
3. Cristina Oteisa Sanchez
4. Raquel Pacheco Carbonell
5. Laura Rovira Plans
6. Joan Mena Rosell
7. Gerard Puig Carmona
8. Paola Andrea Alba Zabala
9. Jorge Rando Felipe
10. Marta Roma Delgado
11. Eloi Masnou Crosas

Suplents
1. Marc Espadaler Lopez
2. Núria Capdevila Canal
3. Pau Reolid Coll
4. Aina Martinez Escriba
5. Josep Oriol Masnou Rubió
6. Judit Martin Lopez
7. Jordi Torruella Suriñach

Arenys de Mar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR D'ARENYS DE MAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ona Curto Graupera
2. Marta Prades Ferré (Independent)
3. Patricia Sillah Xiberta
4. Gerard Termes i Serra
5. Arnau Cucurull Vélez
6. Íria Albert Porta
7. Mariona Picart i Merino (Independent)
8. Núria Torrents Soler
9. Jaume Soler Massuet
10. Lluis Valcárcel Fernádnez (Independent)
11. Jordi Munich Arranz
12. Mercè Massuet Argemí
13. Gemma Munich i Matabosch
14. Emma Codoñés Tapias
15. Xavier Grabulosa i Rifà
16. Violant Quer i Miró
17. David Caldeira Bacardit

Suplents
1. Noemi Sillah Xiberta
2. Marc Rodríguez Aulet
3. Joaquim Cucurull Coll
4. Òria Pigrau Puig
5. Joan Gorro Aguirre
6. Marta Pera Badosa
7. Marc Puig Roca

Torelló (consulta totes les llistes)

CUP TORELLÓ- SOM POBLE- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-SP-AMUNT)

Titulars

1. Francesc Manrique Aumatell
2. Maria Àngels Casals Font
3. Jordi Casanova Sellarès
4. Elena Crespi Asensio
5. Jordi Casas Caritg
6. Elisenda Currius Soler
7. Arnau Segura Montagut
8. Mireia Garriga Codina
9. Jordi Vinyes Domingo
10. Mònica Naranjo Morán
11. Albert Tubau Tanyà
12. Montse Soler Montilla
13. Guillem Povedano
14. Núria Sellarès Oró
15. Josep Martinez Lladó
16. Montse Ayats Coromina
17. Lluís Toneu Panicot



Suplents
1. Irene Marginedas Freixa
2. Marc Freixa Molist
3. Núria Torrent Magro
4. Jordi Perez Rubio
5. Pilar Casellas Serra
6. Eduard Pujol Bardolet
7. Anna Xampró Camps
8. Marc Casacuberta Palmarola
9. Aina Constansó Ordeig
10. Albert Furtet Casellas

Vic (consulta totes les llistes)

CAPGIREM VIC - CUP- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CV-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Joan Coma Roura
2. Sara Blázquez Castells
3. Carla Dinarès Ayats
4. Pere Freixa Olivares
5. Asun Martínez Artero
6. Roger Cumeras Viladecans
7. Carme Quintero Torres
8. Eudald Martínez Solà
9. Susanna Vives Reverter
10. Isabel Llanas Cuenca
11. Marc Camacho Balaguer 
12. Blanca Garcia Sena
13. Eva Marichalar Freixa
14. Blanca Costa Treviño
15. Agustí Bancells Bau
16. Miriam El Mouhadab Carbonell
17. Montse Vilà Portet
18. Jordi Casadesús Coromina
19. Oriol Sala Colomer
20. Marc Barnolas Vilamala
21. Katia Regina Juncks Kammers

Suplents
1. Marco Sebastián Noferini
2. Mar Miralles Maeztu
3. Stephen Henry Cedar
4. Marta Pérez Garcia
5. Arnau Comajoan Cara
6. Queralt Arumí Agramunt
7. Jordi Sala Pou
8. Quim Soler Salés
9. Nil Puigivila Ylla-Català
10. Núria Coromina Quintana

Arenys de Munt (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP- AMUNT)

Titulars
1. Guiu Muns Roura
2. Roser Ramos Salvadó
3. Marc Pruñonosa Garcia
4. Judit Ferràs Camara
5. Gabriel ( Biel) Porcel López
6. Fuensanta Maria Ballester Jiménez
7. Mireia Elias Manén
8. Joaquim Quim Marpons Aresté
9. Gemma Martori Arazola
10. Daniel García De La Serrana Castillo (Independent)
11. Mireia Fillol Homs
12. Lurdes Semis Armengol (Independent)
13. Joan Munich Arranz

Suplents
1. Jordi Casanovas Rafael
2. Maria Rosa Rosa Flores Remar
3. Agustin Agustí Barrera Puigví

Calella (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE CALELLA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP CALELLA-AMUNT)

Titulars
1. Nuria Freixas Rojas
2. Adil Marouan Messari
3. Marina Juhe Brugue
4. Joan Camps Pons
5. Mariona Riera Munt
6. Joan Jan Catà Ten
7. Yasmin Argaz Durango
8. Albert Comas Casanovas
9. Lourdes Roselló Ollé
10. Arnau Rey Matas
11. Minerva Balart Giró
12. Xavier Nogues Miras
13. Elisenda Garcia Cubí
14. Francesc Riera Herrera
15. Melania Rogers Freixas
16. Nadia El Mechti El Jerari
17. Francesc Xavier Babures Vila

Suplents
1. Albert Cisa Estany
2. Nuria Navarro Teixido
3. Juan Joan Juhé Mas
4. Marina Camps Puig
5. Jorge Jordi Catà Tapias
6. Gizane Silva Campà
7. Joan Serra Sola
8. Montserrat Jorquera Abello
9. Marçal Ferrer Font
10. Irene Babures Morente

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP- AMUNT)

Titulars
1. Marc Jimenez Torres
2. Yasmina Garcia Beti
3. Andreu Graupera Gimenez
4. Aina Vidal Ros
5. Biel Lopez Ginesta
6. Rosa Verdura Comas
7. Jaume Rodriguez Garcia
8. Xantal Blasco Sola
9. David Filgaira Gallardo
10. Paola Del Amor Fuentes
11. Didac Serrat Agboton
12. Meritxell Tapia Mayor
13. Alex Alberti Penalba
14. Meritxell Bertran Alfonso
15. Roger Soler Marti
16. Agnes Montserrat Quadrada
17. David Estrada Luttikhuizen

Suplents
1. Laura Comas Lopez
2. Josep Enric Rodriguez Barraseta
3. Ana Carbonell Martinez

Malgrat de Mar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP MALGRAT DE MAR-AMUNT)

Titulars
1. Enric Zaldo Aubanell
2. Sergi Fuentes Casany
3. Noemí Pineda Mora
4. Carola Sardà Moral
5. Roser Montal Bou
6. Òscar Xavier Gómez Cazorla
7. Núria Tomàs Beltrán
8. Marta Gambín Conde
9. Francisco Jesús Márquez Carvajal
10. Núria Casajuana Vives
11. Mònica Oliveras Solé
12. Silvia Aguilera Robert
13. Manel Zaldo Aubanell
14. Francesc Hernàndez Mercader
15. Marta Hernández Regí (Independent)
16. Gustavo Favián Alonzo Bentancort (Independent)
17. Sònia Garangou Tarrés

Suplents
1. Maria Gelpí Moya
2. Núria Graupera Giol (Independent)
3. Llibert Chamizo Cuní (Independent)

Sant Cebrià de Vallalta (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP- AMUNT)

Titulars
1. Montserrat Figuerola Fossas
2. Daniel Trinidad Molins
3. Silvia Domingo Grifé
4. Javier Agullo Mateos
5. Yolanda Crespo Fraile
6. Lluís Perramon Raya
7. Ana Maria Castelo Vazquez (Independent)
8. Josep Oriol Sardà Espert
9. Josefa Pepi Galan Iglesias
10. Alexandre Monllor Osorio
11. Vanessa Solà Bassagaña (Independent)

Suplents
1. Marta Wasmer Jimeno
2. Carles Meseguer Rius
3. Oriol Fabregás Serran
4. David Aranega Gongora (Independent)
5. Concepción Conchi Sáenz Gómez
6. Alba Zamora Gimenez (Independent)
7. Maria Mercè Arriaga Poblador
8. David Vidorreta Calahorra
9. Felip Martí Sanahuja (Independent)
10. Joaquin Segalà Ravell

Sant Celoni (consulta totes les llistes)

CUP SANT CELONI I LA BATLLÒRIA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Mariona Pascual Alfaras
2. Gerard Carot Sans (Independent)
3. Roser Calvet Riera
4. Gerard Masferrer Marfil
5. Anna Oliver Torrent (Independent)
6. Xavier Garcia Carrillo (Garci)
7. Montserrat Sendra Orteu
8. Ignasi Charles Rodríguez
9. Manuela Gallardo Sanchez
10. Xavier Alfaras Panareda
11. Sílvia Pinto Mena (Independent)
12. Ferran Navàs Farré
13. Anna Harder Relat
14. Mouhssen El Hanouni El Bakri
15. Maria Emilia Pilar Mercedes Barrios Martínez (Mariluca)
16. Enric Nogueiro Marcuello
17. Helena Tarragó Caballé

Suplents
1. Jaume Turón Auladell
2. Purificación Martín Campos
3. Enric Saurí Saula
4. Andrea Peña Ambatlle
5. Marçal Draper Deulofeu
6. Montserrat Escudé Jas
7. Isaac Martí Escobar
8. Laia Arnau Borràs
9. Albert Planas Masó
10. Margarita Gener Sánchez

Sant Esteve de Palautordera (consulta totes les llistes)

VALLFLORIDA REPUBLICANA -CUP -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (VR -CUP - AMUNT)

Titulars
1. Carme Guillamon Villalba
2. Joan Baixas Lluís
3. Maria Soledad Palao Rubio
4. Elsa Carreras Ruiz
5. Sergi Torrent Serra
6. Núria Pagès Iglesias
7. Arnau Comas Miñarro
8. Jaume Guillamon Villalba
9. Júlia Galí Tapias
10. Alfons Bosch Garcia
11. Maria Del Pilar Pou Boi

Suplents
1. Carlos Sergio Lopez Cao
2. Martina Güell Fàbregas
3. Albert Hirujo Ruidor

Sant Pol de Mar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE SANT POL - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Sant Pol - AMUNT)

Titulars
1. Isabel Llari Joya
2. David Hernández Teixidó
3. Anna Losantos Sistach (Independent)
4. Bernat Ferrer Roura (Independent)
5. Joan Pol Maresma Oliveras (Independent)
6. Sandra Moncusí Veciana
7. Gustavo Romero Gomez
8. Sara Tuñi Jaulent
9. Eliseu Carbonell Camós
10. Vicente Gallach Castells
11. Ester Roig Tobella (Independent)
12. Josep Boyer Gràcia
13. Ana Maria Nortes Molto (Independent)

Suplents
1. Francesc Cardenyes Parés
2. Felix Carbonell Roca
3. Ariadna Chmelik i Lluís
4. Josep Manuel Xose Pérez Penelas
5. Laura Texidó Solsona (Independent)
6. Eduard Estol Soler
7. Guillem Fernández Villà
8. Ramona Roura Pagès (Independent)

Santa Maria de Palautordera (consulta totes les llistes)

CUP PALAUTORDERA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Lluis Morales Peix
2. Ana Cristina Muñoz Cotore
3. Jordi Campdepadros Randeiro
4. Pol Conte Santiago
5. Neus Millan Domenech
6. Ferran Calbet Bigorra
7. Laura Abellan Isart
8. Ignasi Rius Daura
9. Ana Isabel Rodriguez Serrano
10. Roger Martin Rodriguez
11. Andrea Conte Santiago
12. Veronica Guix Ruiz
13. Jordi Pueyo Tapias

Suplents
1. Josep Fornes Planas
2. Inma Muñoz Casañas
3. Joaquim Framis Atmelle
4. Amparo Nadal Sanchez
5. Roger Renau Saura
6. Epifanio Cano Medina
7. Montserrat Mena Quesada

Tordera (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE TORDERA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Oriol Serra Escribano
2. Cristina Agell i Alofra
3. Monica Huecas Cadefau
4. Marc Francesch Camps
5. Jose Sanchez Mesegue
6. Laia Folgarona Ribot
7. David Garcia Corchia
8. Margarita Marin Currius
9. Gerard Camps Romaguera
10. Dana Miranda Peña
11. Ivan Romero Aguilera
12. Gemma Romaguera Serra
13. Miquel Diaz Gomez
14. Judit Fusalba Soler
15. David Ruscalleda Gomez
16. Mercè Masferrer Gil
17. Pere Ferrer Palomas

Vallgorguina (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE VALLGORGUINA -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUPV-AMUNT)

Titulars
1. Anna Semi Herrero Cervera
2. Luis Pipo Toral Ortega
3. Laia Saleta Perejoan
4. Berta Lopez Truño
5. Jordi Stavrou
6. Antonio Angel Martinez Chamizo
7. Laura Comas i Fort
8. Pol Macià i Pi
9. Rafael Lopez Lainz
10. Montserrat Carmona Fernandez (Independent)
11. Jordi Majó Ayguavives

Suplents
1. Àngela Garcia Femenia

Mediona (consulta totes les llistes)

TEIXINT MEDIONA-CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (TM-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Aina Llotje Rabadà
2. Mireia Bosch Mateu
3. Ana Maria Carrillo Sanmartín
4. Joan Romaní González
5. Joan Marc Blanch Vallès
6. Arantzazu Robirosa Oliva
7. Jordi Llop Jover
8. David Silvestre Ruiz
9. Manuel Padilla Marín
10. Marina Cascallar Alonso
11. Maria Agnès Trias Jover

Suplents
1. Rubén Mena Lahoz
2. Roman González Gallegos
3. Antonia Boluda Benavent
4. Maria López Francesch

Pla del Penedès, El (consulta totes les llistes)

CUP EL PLA DEL PENEDÈS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Alba Mitjans Piñol
2. Óscar Muñoz Muñoz
3. Cèlia Colomé Jiménez
4. Alba Hervàs Serra
5. Rosa Camps Mayor
6. Narcís Enríquez Sabadell
7. Gemma Torné Queraltó
8. Oriol Lloret Baena
9. Mariona Flórez Canals

Suplents
1. Joan Ros Llobet
2. Pere Hervàs Fernández
3. Gerard Queraltó Isach
4. Aurora Rovira Barcons
5. Eva Bonell Chacón

Santa Margarida i els Monjos (consulta totes les llistes)

POBLE ACTIU-CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (PA-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Amanda Gallego Santacana
2. Sergi Arnabat Perez
3. Oscar Alarco Casas
4. Gemma Girona Girona
5. Ivan Gallego Santacana
6. Sabina Feixas Gil
7. Victòria Arnabat Pérez
8. Jordi Salguero Vidal
9. Alicia Garcia Molina
10. Armand Coca Ribas
11. Olga Raventós Ortega
12. Albert Benach Rubió
13. Joan Jane Ruiz

Suplents
1. Vanessa Montserrat Casas Mestres
2. Javier Fernández Jiménez
3. Josep Rovira Vidal
4. Gemma Casas Urpí
5. Bernat Villarroya Puertas

Santa Margarida i els Monjos (consulta totes les llistes)

JUNTS PER CATALUNYA STA. MARGARIDA I ELS MONJOS (JxCAT-JUNTS)

Titulars
1. Susanna Escribà Vivó
2. Jordi Hill Porta
3. Fernando Hidalgo Díaz
4. Mª Del Carmen Casas Gil
5. Josep Puig Armengou
6. Ramon Sogas Campanera
7. Mª Del Mar Navarro Mazón
8. Josefa Pellicer Ortal
9. Dionisio Escribano Julián
10. Mª Carme Esteve Vallespí
11. Monica Gonzalez Muñoz
12. Gabriel Sánchez Llombart
13. Inés Usina Sánchez

Suplents
1. Mercè Ventura Martínez

Sant Martí Sarroca (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA MARTINENCA CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AM-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Víctor Pujadó Jiménez
2. Susana Clos Rigual
3. Antoni Ventura Lluvià
4. Angeles Rus Sanchez
5. Helena Fanlo Lopez
6. Maria Segarra López
7. Eduard Fornells Estefanell
8. Maria Montserrat Recasens Bel
9. Marti Sogas Albert
10. Mireia Henao Mogas
11. Jose Pullina Via

Suplents
1. Vicente Miguel Perez Llusar
2. Alfonso Sanchez Diaz
3. Cristina Prado Calvache

Sant Pere de Riudebitlles (consulta totes les llistes)

Més Poble CUP-Alternativa Municipalista (MP-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Isaac Ruana Surià
2. Àlex Suárez Casanovas
3. Gemma Pujadas Planas
4. Mireia Ribé Segura
5. Oriol Font Casany
6. Montserrat Vivó Parellada
7. Carles Ferrer Nieto
8. Salvador Gutiérrez Grau
9. Eva Sorolla Escalona
10. Joan Gispert Porcar
11. Fefa Galofré Azpiroz

Suplents
1. Montse Lino Miquel
2. Vicenç Vivó Martí
3. Roger Freixas Morros
4. Maria Sabaté Dalmau
5. Jordi Torrents Vivó
6. Roger Vilà Mateo
7. Anna Abadia Martí
8. Javier Medina Jiménez
9. Oriol Lluch Moreso
10. Candi Coll Pons

Sant Quintí de Mediona (consulta totes les llistes)

MOVIMENT D'ESQUERRES-SOM CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (MES-QM CUP-AMUNT)

Titulars
1. Paula Ventura Fabregas
2. Sergio García Barrachina
3. Maria Del Carmen Medina Cruz
4. Joan Hil Morgades
5. Roser Creixell Ferrer
6. José Antonio Díaz Cabeza
7. Mireia Batet Ramon
8. Fabien Lafourcade
9. Eduard Esteve Rubió
10. Josefa Molero Ballester
11. Ramon Creixell Martí

Suplents
1. Josep Creixell Ferrer
2. Carmen Leiva Capitan
3. David Bas Leiva
4. Dídac Gallego Busquet

Sant Sadurní d'Anoia (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Arantxa Fernández Pajuelo
2. Jordi Pujol Lizana
3. David Marfil Díaz
4. Carlota Carbó Giró
5. Jaume Pujol Casas
6. Consuelo Sáenz Manzanos
7. Xavier Borrell Mitjans
8. Laia Pedrola Roca
9. David Martí Cascales
10. Alba Bautista Gracia
11. Joan Micola Miró
12. Emma Garcia Pérez
13. Joan Martínez Rosell
14. Maria Matilde Hernando Garcia
15. Miquel Pi Aloy
16. Montse Guirao Pérez
17. Daniel Malagarriga Guasch

Suplents
1. Mireia Borrell Calvet
2. Juan Ramon Vega Hernández
3. Cèlia Pintado Jou
4. Francesc Noya Giner
5. Susanna Moreno Espejo
6. Pere Zapater Mendoza
7. Helena Mateu Segura
8. Oriol Salvadó Soler
9. Alba Carbó Martínez
10. Carmelo Mayoral Farré

Subirats (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER SUBIRATS-CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (APS-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ramon Carbonell Baqués
2. Anna Rosinés Cueto
3. Mònica Casas Ros
4. Àlex Dorado Dorado
5. Jose Antonio Bielma Mula
6. Anna Baqués Capellades
7. Helena Llongueras Sueiro
8. Oriol Rovira Bertran
9. Xènia Sendra Luna
10. Alberto Romero Márquez
11. Mercè Mallofré Raventós

Suplents
1. Laura Bielma Cano
2. Amat Cantí Mallofré
3. Jordi Albiol Arasa
4. Olga Gallardo Cervantes
5. Laura Fontana Gago
6. Fèlix Mallofré Nebot
7. Lluís Masachs Mestres
8. Alejandro Vendrell Ibarguren
9. Montserrat Homs Ferrer
10. Laura Rafecas Baques

Vilafranca del Penedès (consulta totes les llistes)

CUP VILAFRANCA DEL PENEDÈS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Noel Viñas Serrano
2. Maria Ramon Martínez
3. Jesús Alberto Magallón i Mora (Cxr)
4. Laia Santís Martí
5. Vanesa Rafecas Figueras
6. Oriol Perelló Cuadras
7. Francisco Oliva Bueno
8. Maria Ferrerons Sánchez
9. Laura Ledesma Delgado
10. Jose Antonio Barberà Molina
11. Jaume Ramon Martínez
12. Rosa Maria Isart Parellada
13. Meritxell Tardà Ros
14. Teresita Del Niño Jesús Cano Barrera
15. Jonatan Carbó Casanellas
16. Marc Álvarez Calvo
17. Marina Vizcaya Rodríguez
18. Anna Benach Puig
19. Daniel Esplugas Sánchez
20. Clara Cols Torras
21. Marcel Martínez Mañé

Suplents
1. Fèlix Casanellas Berges
2. David Sánchez Rodon
3. Marta Raventós Cuscó
4. Andrea Gómez Olivares
5. Robert Ferrando Cusiné
6. Miquel Cartró Boada
7. Jana Jubert Soler
8. Laia Gallart Milà
9. Marc Martín Solé
10. Francesc Xavier Navarro Domènech

Vilobí del Penedès (consulta totes les llistes)

CUP VILOBÍ DEL PENEDÈS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ana Freixedas Martínez
2. Montserrat Raventós Insensé
3. Jordi Baradad Baldomà
4. Ivan Mata Armeijach
5. Laia Carreras Vilagran
6. Daniel Marqués Blanch
7. Marta Casas Ayats
8. Eudald Suriol Ferré
9. Martí Riu Vallvé

Suplents
1. Antonio Maria Vilarrubias Garcia

Corbera de Llobregat (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Albert Cañellas Pagés
2. Mònica Estrader Rodríguez
3. Xavier Miquel Pons
4. Dolores Salmerón Galí
5. Gisela Cabarrocas Guardiola
6. Gabriel Jiménez Rodríguez
7. Immaculada Gifre Renom
8. Nil Ollé Lamiel
9. Alexandre Planas Ballet
10. Míriam Tintoré Ejarque
11. Rosa Blanco Laurent
12. Carles Coletas García
13. Sherry Elixabet Lupimacci Vigilio
14. Oriol Canals Delgado
15. Maria Álvarez Rey
16. Miquel Soler Palà
17. Miracle Guerra Sala

Suplents
1. Josep Maria Pijoan Farré
2. Núria Sorribes Claramunt
3. Marc Estrader Rodríguez
4. Enric Artero Torner
5. Inmaculada Concepción Diaz Garcia

Esparreguera (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Raquel Montoya Campos
2. Pol Valldeperas Prats
3. Montserrat Pérez Pla
4. Miguel Angel Guiral Faure
5. Neus Montaner Sanchez
6. Josep Maria Ballarín Cuadra
7. Cristina Ortuño Escriu
8. Miquel Altadill Rovira
9. Manuela Alba Menguiano
10. Gerard Martinez Bartolomé
11. Eulàlia Serra Prats
12. Lluis Chiva Amatller
13. Anna Espín Martínez
14. Joan Sánchez Corominas
15. Mercè Cuesta Fernandez
16. Oriol Martinez Trepat
17. Laia Mas Miras
18. Joan Tejedor Baltasar
19. Meritxell Campos Alamo
20. Laura Mas Borràs
21. Josep Subiranas Jorba

Suplents
1. Raquel Jorba Cuscó
2. Joan Rius Bou
3. Berta Grau Romero
4. Francisco Javier Carrillo Morales
5. Sergi Bono Morral
6. Maria Jose Delgado Solis
7. David Martí Moya
8. Helena Barrachina Sumell
9. Guillem Luna García
10. Joan Llort Riera

Esplugues de Llobregat (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Eulàlia Herranz Parés
2. Anna Coll Zabala
3. Bernat Cubells Camps
4. Andrea Gabriela Tapia Sanchez
5. Jordi Sàlvia Tobias
6. Tània Gonzalez Silvestre
7. Nayim Arguimbau Casado
8. Montserrat Segura Montaña
9. Oscar Redondo Mora
10. Maria Dolores Mesa Saldaña (Lola)
11. Marçal Musté i Jové
12. Mercé Clavero Llovet
13. Clara Corbella Vidal
14. Esteve Costa Domingo
15. Gemma Sàlvia Tobias
16. Sergi Vilà Soldevila
17. Cristina Barba Vidal
18. Adriana Somalo Moreno
19. David Figueras Fornieles
20. Alba Rubio Franco
21. Sara Silva Fernández

Suplents
1. Biel Fuentes Serret
2. Carlota Collazos Carrasco
3. Pau Vinyoles Romo
4. Maria Domingo Mesón
5. Pau Brugués Sintes
6. Noelia Gesto Murillo

Gelida (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Rubén López Hernandez
2. Núria Pérez Álvarez
3. Quim Navales Morera
4. Daniel Subirana Miquel (Subi)
5. Irena Palou Julibert
6. Judit Soler Lozano
7. Jaume Palou Julibert
8. Mireia Batlle Castro
9. José Carlos (Chiqui) Canton Rodríguez
10. Rosa Isabel (Rosabel) Ferrer Sellas
11. Marc Font Anguela
12. Maria Moraño Mur
13. Marcel Aranda Y De Moya

Suplents
1. Elisabet Forcada i Buch
2. Josep (Pep) Puig Sanchís
3. Sara Caballero Servent
4. Alexandre Rodes Amores
5. Jose Miguel (Jose) Mauriz Ortega

Molins de Rei (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Carles Ros Figueras
2. Estefania Castillo Marquez
3. Josep Raventós Fornós
4. Georgina Capdevila Boqué
5. Alexandre Maymó López
6. Helena Quesada Cano
7. Marc Vives Solé
8. Irene Carrasco Pedrol
9. Carles Corro Campos
10. Gemma Pi Pérez
11. Laia Vives Parés
12. Sergi Ruiz Pi
13. Maria Eulàlia Fernàndez Llaveria
14. Alfons Palau Roca
15. Elisabet Busquet Bernaus
16. Antoni Roca Iglesias
17. Irene Amor Martínez
18. Àlex Quintero Gallego
19. Martina Tresserra Pi
20. Pol Ibañez Marcet
21. Cristina Lliuró Sampere

Suplents
1. Sergi Sanchez Campos
2. Laia Català Ruiz
3. Raül Pardo Garcia
4. Maria (Miriam) Sanchez Zamora
5. Jaume Montmany Pereta
6. Maria Carmen Polo Molina
7. Oceania Algora Mico
8. Asier Bayona Garcia
9. Maria Solé Catalan
10. Roger Castillo Bosch

Papiol, El (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Meritxell Aguilar Garcia
2. Oriol Martínez López
3. Marina Cerón Martínez
4. Marc González Puente
5. Marta Conesa Espinosa
6. Sergi Borràs López
7. Alba Serra Grioles
8. Dídac Vidal Navarro
9. Núria Martin Molina
10. Arantzazu González Martínez
11. Isabel Costa Ferrando

Suplents
1. Daniel Lacueva Falcó
2. Joana Vilà Soriano
3. Albert Duch Alanyà
4. Maria Angeles Espinar Fuentes

Sant Esteve Sesrovires (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA UNITÀRIA PER SANT ESTEVE (AUXSES)-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)

Titulars
1. Laura Haba Jimenez
2. Jordi Panés Diaz
3. Maria José Blesa Aguilera
4. Albert Urrutia Casanova
5. Miriam Charles Palau
6. Christian Garcia Torregrosa
7. Maria Angeles Martinez Alberca
8. Carlos Miguel Castan Santagustin
9. Marina Cañero Martinez
10. Jaume Raventós Panyella
11. Tania Lopez Guerrero
12. Abel Abad Fernandez
13. Jennifer Tortosa Mestres

Suplents
1. Jose Felix Meseguer Morales
2. Elisabet Bueno Blancas

Sant Just Desvern (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Carles Garcia Salas
2. Helena Ardèvol Verdiell
3. Francesc Xavier Duran Sanmartí
4. Judit Montesinos Trullols
5. Aleix Abadia Huguet
6. Cinta De Paz Taxé
7. Jordi Oliveres i Jordan
8. Sònia San Jose i Amat
9. Vicens Llàcer Fuentes
10. Júlia Hernández Martínez
11. Lluc Tost i López
12. Laia Casas Abella
13. Marc Villén Condeminas
14. Mª Aurora Taboada Basanta
15. Santi Solano Sabadell
16. Enriqueta Vilanova Ribó
17. Carles Benítez Baudés

Aiguafreda (consulta totes les llistes)

CUP AIGUAFREDA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Israel Calvache Masuet
2. Ana Asensi Urrea
3. Eduard Folch Florido
4. Meritxell Font Ureña
5. Albert Sans Climent
6. Núria Comerma Cortada
7. Ivan Utrilla Macarron
8. Maria De Les Neus Ureña Uson (Independent)
9. Joan Miquel Andrés Pazo 
10. Mònica Ramírez Arceda
11. Marta Parramon Horno

Suplents
1. Anna Martinez Cano

Caldes de Montbui (consulta totes les llistes)

CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marta Barnils Uña
2. Ferran Gay Boelle
3. Alexandra Redondo Ibáñez
4. David Moncho Albero
5. Mar Ampurdanès Gutierrez
6. Àstrid Sellés Solà
7. Jordi Galí Trullenque
8. Adrià Jiménez Rodriguez
9. Nùria Carnicero Campmany
10. Joan García Acosta
11. Inés Aquilué Junyent
12. David Fernàndez Boix
13. Concepció Conxi Sánchez Ruiz
14. Raquel Puig Alasà (Independent)
15. Arnau Vilà Ujaldón
16. Antoni Melé Babià
17. Rosa Montiel Arbós

Suplents
1. Ma Dolores Loli Pérez Chacón
2. Pau Baraldés Ribas
3. Maria Lluïsa Juliench Valls
4. Joan Anton Torrecillas Roig
5. Dolores Morales Morales

Cànoves i Samalús (consulta totes les llistes)

CUP CÀNOVES I SAMALÚS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP- AMUNT)

Titulars
1. David Montilla Vera
2. Alba Valls Campmajo
3. Carme Fortià Solé
4. Xavier Brocas Miras
5. Ingrid Boixados Ibañez
6. David Masllorens Silva (Independent)
7. Lídia Rech Aguilera
8. Sílvia De Las Cuevas Recasens
9. Jordi Serra Palau
10. Jose Herrera Puigtio
11. Andrea Pla i Rivas

Suplents
1. Esther Madrazo Lopez

Cardedeu (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE CARDEDEU-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Laia Muñoz Casanovas
2. Hug Lucchetti Barba
3. Helena Todó Vergés
4. David Perelló Navarro
5. Roser Homs Pons
6. Clara Mas Solé
7. Nicolas Planterose
8. Mercè Falguera Ríos
9. Maria Angeles Ondiviela Cariteu
10. Jose Fernando Fornieles Martinez
11. Eulàlia Duran Brugada
12. Albert Ametlla Gutiérrez
13. Mireia Riera Sant
14. Joan Andreu Macià Valldeperas
15. Boris Bonanno
16. Núria Busquet Molist
17. Benet Fusté Espargaró

Suplents
1. Josep Castells Planas
2. Marta Valls Planas
3. Amat Molero Borràs
4. Elisabet Oliva Moñux
5. Marçal Parera Baburés
6. Laura Gandía Barlocci
7. Tomàs Ors Rovira
8. Dolors Cabrera Carrasquilla
9. Ramon Garcia Barrios
10. Frida Mateu Grifuls

Figaró-Montmany (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR EL FIGUERÓ-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Berta Castaño Tordera
2. Jordi Enériz Paredes
3. Mireia Ercilla Montserrat
4. Joan Sagrera Sagué
5. Artur Closas i Boix
6. Idèlia Tello López
7. Lluc Maria Vinyes Pelàez
8. Anna Portet Tordera
9. Mònica Sanz Durán

Suplents
1. Dídac Navarro Pérez
2. Anna Torndelacreu Roig
3. Judit Pareras Mateu
4. Marta Armadà Bel
5. Iñigo Robredo Corta

Franqueses del Vallès, Les (consulta totes les llistes)

SAL-CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SAL-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Maria Forns Roca
2. Eva Navarrete Bachs (Independent)
3. Jordi Rosàs Rodoreda
4. Rosa Boté Viure (Independent)
5. Francesc Xavier Puig Forns (Independent)
6. Sara Quintana Bosch (Independent)
7. Sergio Vázquez Oliván
8. Beatriz Fernández Pedrosa (Independent)
9. Jaume Gay Martín
10. Cristina Jiménez Aguayo (Independent)
11. Josep Vilaró Riera (Independent)
12. Albert Martínez Pérez (Independent)
13. Joaquim Pérez Riera
14. Susanna Alsina Rebugent (Independent)
15. Mireia Latorre Reboll
16. Montserrat Vert Ros
17. Ricard València Schuster

Suplents
1. Montserrat Royo Viure
2. Sílvia Cruells Puig
3. Josep Sanchez Bassa

Garriga, La (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE LA GARRIGA- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Josep Tarradas Dulcet
2. Irene Puig Rocher
3. Bartomeu Mas Ginesta
4. Daniel Codina Cuspinera
5. Laia Alsina Garrido (Independent)
6. Juan Manuel Rojas Arcos
7. Marta Carrasco Bonet
8. Juli Queralt Zueras
9. Jordina Llobet Sanchez
10. Pau Grau Vilalta
11. Manuela Porter Astorga
12. Sergi Selvas Gardeñas
13. Núria Garcia Morales
14. Joan Giralt Filella
15. Julia Mañez Crespo
16. Roger Prims Vila
17. Clara Dachs Bernad

Suplents
1. Jordi Vidal Duch
2. Francesca Riu Jacas (Independent)
3. Jordi Puig Bosch
4. Aina Tella Arbos
5. Bryan Jefferson Jiménez Romo (Independent)
6. Maria Jose Vives Vives
7. Arnald Morató Gutierrez
8. Jordi Nadal Espinasa (Independent)

Sabadell (consulta totes les llistes)

CRIDA PER SABADELL (CpSBD -AMUNT)

Titulars
1. Maties Serracant Camps
2. Nani Valero Moreno
3. Anna Lara Llonch
4. Lluis Perarnau Reyes
5. Aurora Murillo Roman
6. Adam Bonnin Blazquez
7. Laura Álvarez Rodríguez
8. Pau Avellaneda Garcia
9. Deborah Serrano Del Jesús
10. Isidre Soler Clarena
11. Georgina Monge López
12. Carlos Torres Rodriguez
13. Esther Saborido Vilardell
14. Eudald Griera Llonch
15. Maria Jesus Txus Merino Asensio
16. Ruben Cantó Aguilera
17. Mireia Espejo Figuerola
18. Francesc Andreu Torrent
19. Paqui Garcia Lorite
20. Albert Boada Cos
21. Diana Rodríguez Grimau
22. Vicente Palomo Mellado
23. Miriam Ferràndiz Saus
24. Alexander Ncolaev Sochichiu
25. Glòria Rubio Casas
26. Miguel Moreno Moreno
27. Virginia Domínguez Álvarez

Suplents
1. Ernest Espinós Gil
2. Julia Garcia Lorite
3. Victor López Simó
4. Montse Artés Rodríguez
5. Oleguer Presas Renom
6. Maria Montserrat Sallent Custodio
7. Lluís Brunet Palou
8. Carmina Carreras Rodriguez
9. Teresa Llamas Frias
10. Sebastià Ribes Garolera

Granollers (consulta totes les llistes)

CRIDA PER GRANOLLERS-CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CG-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Raquel Poveda Barea
2. Josep Maria Gontan Ferrer
3. Josep Manel Medina Casquet
4. Roser Rodríguez Garcia
5. Sonia Angelats Arilla
6. Eduard Navarro Doménech
7. Anna Cirera Ligero
8. Montse Roura Llerda
9. Roger Vergés Cutrina
10. Jordi Bufí Raich
11. Anna Asbert Viaplana
12. Hilari Cuadriello Planas
13. Josep Sánchez Mejías
14. Cèlia Junqueras Pocorull
15. Alberto Segura Gómez
16. Eulalia Saperas Llobet
17. Joan Gener Barbany
18. Neus Pujol i De Isidro
19. Oriol Foz Crespí
20. Xavier Guijarro Rubinat
21. Núria Ruera Duran
22. Francesc Armengol Mayà
23. Maria Cobeña Guardia
24. Arnau Torras Zamora
25. Maria Oliver Reche

Suplents
1. Mar Urbistondo Miquel
2. Josep Torras Martí
3. Oriol Puig Rodriguez
4. Maria Isabel Martínez Ramírez
5. Jaume Galve Madrigal
6. Paula Fernàndez Sanyé
7. Aleix Vidal Gaya
8. Verònica Manga Borrallo
9. Lluís Tuset Serra
10. Oriol Barnet Pizarro

Barberà del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA ALTERNATIVA PER BARBERA -CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (EAB -CUP-AMUNT)

Titulars
1. Mireia Sánchez Pi
2. Fabián"fabi" Díaz Cortés
3. Ester Díaz Cortés
4. Miquel Vila Moreno
5. Eloisa"elo" Agueda Canto Ruiz
6. Francesc Xavier "xavi" Oñate Martín
7. Mónica Acebo Pérez
8. Vicenç Garcia Soto
9. Justa"justi" Gomez Claver
10. Juan Antonio Pérez Jiménez
11. Eulàlia"lali" Musoles Villegas
12. Ismael Ávila Jiménez
13. Maria Ballesta Garcia
14. Josep Morral Berenguer
15. Maria De La Fe"marife" Marín Ordóñez
16. Adrià Castilla Pujol
17. Natalia Vilor Tejedor
18. Oriol González Luque
19. Noelia Pueyo Ramos
20. Guillem Celada Prior
21. Ana Castro Saavedra

Suplents
1. Ariel Conde Mañosas
2. Montserrat Montañes Navarro
3. Víctor Agulló Gracia

Cerdanyola del Vallès (consulta totes les llistes)

GUANYEM CERDANYOLA -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (GuanyemC-AMUNT)

Titulars
1. Carlos Escolà Sánchez
2. Laura Benseny Cases
3. Vera Sánchez Ramos
4. Ivan González Galdeano
5. Maria Concepció Miró Carrera
6. Adrià Guimerà Martínez
7. Xavier Nieto Sánchez
8. Sílvia Nofre Bonilla
9. Bernat Gastón Brasó
10. Anna Montfort Chipell
11. Maria Carmen Brasó Campderrós
12. David Chaparro Danon
13. Maurici Jaumandreu Font
14. Silvia Mae Martínez Gallardo
15. Sergio Rodríguez Salces
16. Cristina Garriga Turró
17. Javier Méndez Camps
18. Maria Del Carmen Rebollo Casado
19. David Gorjón Pedrola
20. Laura Rozalén Piñero
21. Jordi Mena Casamort (Independent)
22. Lluís Berenguer Pladevall (Independent)
23. Josep Maria Riera Gassiot
24. Elvira Vila Caelles (Independent)
25. Dolores Sánchez Macarrilla

Suplents
1. Jorge Koki Gassiot Pintori
2. Sira Font Palomar
3. Roc Bella Burgos
4. Maria Del Carmen Benítez Gallego
5. Manuel Navarro Castillo
6. Santiago De Alegría Sánchez Cabezudo
7. Noris Del Carmen Cuadro Pianeta
8. Diego González Palacios
9. Vicente Robles Alarcón
10. Maria Del Carmen Martínez Pin

Montcada i Reixac (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Joel Segarra Torruella
2. Paula Vazquez Dominguez
3. Núria Jané Mestres
4. Albert Lameiro Mulet
5. Sergi Hurtado Sanchez
6. Josep Rodriguez Muñoz
7. Marta Argelagues Llaurado
8. Gemma Ruiz Salvatella
9. Jordi Figuls Viaplana
10. Juan Fernandez Del Rio
11. Roser Alcazar Mas
12. Antonio Cabañero Tebar
13. Montserrat Cantero Martinez
14. Jose Manuel Velasco Garcia
15. Georgina Mendez Riera
16. Bernat Pi Trias
17. Judit Benito Cabezas
18. Marc Iglesias Gonzalez
19. Teresa Jurado Catalan
20. Marc-Arnau Ballesté Tarrés
21. Francisco Javier Delgado Romero

Suplents
1. Gonzalo Garcia Hernandez
2. Montserrat León Font
3. Josep Galvan Casamada
4. Marta Cano Martinez
5. Juan Jose Martinez Rosell

Palau-solità i Plegamans (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Daniel Cama Vidal
2. Albert Pardo Lara
3. Ariadna Díaz Trujillo
4. Minerva Domingo Padilla
5. Norberto Froufe González
6. Rubén Infante García
7. Sonia Cama Molina
8. Mariona Ventura Tuneu
9. Albert Nualart Pros
10. Gemma Sorni Marí
11. Montserrat Riba Carretero
12. Sara García Villanueva
13. Jordi Joan Martínez Lòpez
14. Daniel Cama Molina
15. Francisco Fernández Grande
16. Maria Glòria Galobart Vilardell
17. Jordi Méndez Cordobés

Suplents
1. Ramon Fàbregas Sturlese
2. Ismael Silva Díaz
3. Sílvia Homs Fernàndez

Lliçà d'Amunt (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP- AMUNT)

Titulars
1. Roger Nadal Botet
2. Anna Cervera Soldevila
3. Alberto Fernandez Mendieta
4. Cristina Prims Vicario
5. Orland Mena Casals
6. José Antonio Ruíz Muñoz
7. Margarita Cruset Fuentes
8. Sergi Villanueva Guirado
9. Jessica Sanjuan Bernabé
10. Marina Ortega Sánchez
11. Santiago Andaluz Sánchez
12. Albert Gómez Fusté
13. Raquel Ibánez Sánchez
14. Gemma Ponseti Becerra
15. Manuel Vic Wilt
16. Laura Salvo Basauli
17. Juan Pedro Ibáñez Martínez

Santa Perpètua de Mogoda (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Bienvenida Navarro Sánchez
2. Carla Batalla Fadó
3. Guillermo Almansa Rodriguez
4. Saladina Cárdenas Calo
5. José Juan Almansa Bonneville
6. Neus Miró Salla
7. Salvador Alemany Ayats
8. Roser Riera Arias
9. Robert Morral Segarra
10. Antonio Del Valle Barrera
11. Montserrat Rodriguez Hernandez
12. Antonio Serrano Gea
13. Maria Estrella Mar Requena Siles
14. José Muñoz Torres
15. Begoña Colle Pereira
16. Jorge Pascuet Casals
17. Maria Del Rosario Rodriguez Hernandez
18. Maria Teresa Navarro Sánchez
19. Susana González Sánchez
20. Andreu Soley Garcia
21. Marc Juan Mendoza

Suplents
1. Montserrat Serrano Gea
2. Ferran Jolis Guardiola
3. Mónica Martinez Martinez
4. Jordi Herrera Del Valle

Sentmenat (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Jaume Carbonell Fidalgo
2. Queralt Casoliva Rocabruna
3. Jordi Corominas Peig
4. Sergio Gonzàlez Ramírez
5. Míriam Jaumà Pérez
6. Antoni Lloreda Artero
7. Alba Montserrat Echevarria Farell
8. Ricard Manresa Corretje
9. Maria Maraña Gomez Polanco
10. Salvador Montoy Ortuño
11. Georgina Soley Argelaguet
12. Eloi Mañosa Lacruz
13. Nieves Rodero Piñol

Suplents
1. Joan Corominas Pons
2. Ricardo Rico Catafal
3. Ana Fernàndez Prados

Castellbisbal (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Olga Mateo Martinez
2. Miguel Angel Montero Madrid
3. Albert Pastalle Nogue
4. Sabina Molina Hinojosa
5. Meritxell Perez Sanchez
6. Pedro Navarra Escobedo
7. Marta Serra Currius
8. Josep Oriol Pidelaserra Nogue
9. Marina Alonso Ribes
10. Jordi Playa Guirado
11. Isabel Gallardo Irurita
12. Guillem Bas Montilla
13. Josep Dolset Mancho
14. Nil Roig Martinez
15. Maria Jose Molina Hinojosa
16. Sabina Lopez Molina
17. Jose Luis Carrasco Gavilan

Suplents
1. Jordi Pardo Gimenez
2. Tania Lopez Molina
3. Francisco Asensio Alberich

Matadepera (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Rosa Martínez Sellarès (Independent)
2. Daniel Albiñana i Rosique
3. Maria Fúlvia Nicolàs Tolosa
4. Gemma Serra Burguès
5. Antònio Amén Fernàndez
6. Maria Dolors Bargués i Rodríguez
7. Sílvia Simarro Cambra
8. Marta Casals Padró
9. Josepmaria Bigatà Barrachina Juma
10. Genís Zapater Bargués
11. Carme Hervada i Sala
12. Anna Escudé Comerma
13. Juan Pizà Font

Suplents
1. Núria Alcaràz Coca
2. Joel Kashila Torné
3. Santiago Robert Castellana

Olesa de Montserrat (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marc Serradó Mestres
2. Marc Guevara Monfort
3. Oliva Serra Bassó
4. Cèlia Grivé Ruiz
5. Miquel Barreres Català
6. Maria Del Pilar Miranda Gómez
7. Daniel Buson Rovira
8. Núria Rivera Rubio (Independent)
9. Albert Amat Oliva (Independent)
10. Anna Maria Castro Estruch (Independent)
11. Albert Grivé Ruiz
12. Sara Dinarès Cabrerizo (Independent)
13. Cristian Ros Ortega
14. Patrícia Canut Hund (Independent)
15. Sebastian Miguel Corbillo
16. Marta Oliva Mingueza
17. Pol Gómez Buch
18. Ana Algarra Navarro (Independent)
19. Joan Martínez Matas
20. Alba Monfort Blanco (Independent)
21. Joan Riera Boada (Independent)

Suplents
1. Núria Jané Presas
2. Nil Ferreiro Moreno
3. Espe Piñero García (Independent)
4. Marc Surós Barreda (Independent)
5. Júlia Martínez Font (Independent)
6. Enric Valencia i Domènech (Independent)
7. Helena Oleart Playà (Independent)
8. Nil Oleart Playà (Independent)
9. Marta Cercadillo Estanyol (Independent)
10. Francesc Serradó Mestres (Independent)

Rubí (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA D'UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AUP - AMUNT)

Titulars
1. Belén Cañizar Bel
2. Eulalia Formiguera Vila
3. Montserrat Roussé Palacios
4. Ferran Monterde Cerezo
5. Albert Giménez Serra
6. Joan Benet Congost
7. Marina Dolset Mancho
8. Ivan Hernaez Gutierrez
9. Mercè Hernández Sucarrats
10. José Adelantado Lucas
11. Juana Torres Ruiz
12. Juan Palenzuela Andújar
13. Marc Gascón Merlos
14. Elisabet Chavarria Fernández
15. Adrià Barcelona Sánchez
16. Sergio Jorda Vera
17. Gemma-Maria Ortiz Morillas
18. Esther Gómez Alonso
19. Rafael Bosch Janer
20. Arcadi Bassegoda Clos
21. Gisela Ferré Ruiz
22. Pau Majó Vila
23. Aitor Sánchez Cerezuela
24. Mireia Gascón Merlos
25. Jordi Muntan Cos

Suplents
1. José Luis Amador Teruel
2. Alba Águila Mancho
3. Antonio Javier Sanz Reyes
4. Irene Pascual García
5. Georgina Melis Monterde
6. Marta Miralles Casas
7. Maria Gajas Roig
8. Roger Banque Vilaseca
9. Pau Puig Torres
10. Francesc Xavier Serrat Crespo

Sant Cugat del Vallès (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Núria Gibert Dasca
2. Lourdes Llorente Martínez
3. Marco Simarro Zanon
4. Joan Rosés Bassas
5. Aniol Pros i Tàrrega
6. Antonio Ontañón Peredo
7. Júlia Bolao Alberny
8. Oriol Sànchez Vallès
9. Anna Montull Garcia (Independent)
10. Aina Serra Julià (Independent)
11. Carlota Gómez Picañol
12. Carles Mayol i Ricart (Independent)
13. Iñaki Uriz Albiol
14. Anna Casanova Ferrer (Independent)
15. Francesc Ruiz Garcia
16. Dolors Cruset Margarit (Independent)
17. Rosa Maria Vila Coca
18. Elena Ramis i Pérez (Independent)
19. Arnau Marimón Pujol (Independent)
20. Jordi López Solera
21. Bibiana Fontanet Adell
22. Alba Johé Tort
23. Maria Garcia Garau (Independent)
24. Ferran Margineda Agustin
25. Pau Sànchez i Calderer

Suplents
1. Montserrat Plaxats Gimeno
2. Juan Antonio Merino Muñoz (Independent)
3. Clara Hosta Benet (Independent)
4. Gemma Tadeo López
5. Jose Jordana Junoy (Independent)
6. Esther Santolaya Buforn
7. Natalia Silva Manuel
8. Ramon Piqué Huerta
9. Guim Pros Tàrrega
10. Ignasi Bea Seguí

Mollet del Vallès (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Jesus Maria Carrasco Gómez
2. Harmonia Arbiol Bonafont
3. Marc Compte Garcia
4. Mercè “Mensi” Solé Cabrera
5. Xavier Herrrera Vega
6. Anna Maria Amat Domènech
7. Daniel Banús Codina
8. Sonia Gresa López
9. José Antonio Gálvez Martinez
10. Ivet Muñoz Bedoya
11. Paulí Rigol Vallejo
12. Núria Canet Calvo
13. Daniel Rodrigo Diz
14. Lorena Vazquez Gil
15. Marc Soler Garcia
16. Isabel Farrés Espinosa
17. Alberto Salas Luz
18. Rosa Maria Herrera Gil
19. Josep Compte Escura
20. Manuel Cascales Campillo
21. Maria Àngels Puigdelluire Garcia
22. Manuel Vico Sala
23. Ana Galvez Martinez
24. Jose Manuel Herrera Gil
25. Antonio Aranda Melendez

Sant Llorenç Savall (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Núria Ferrando Roig
2. Adrià Bayona Laborda
3. Esteve Permanyer Bosser
4. Francesc Roma Millan
5. Meritxell Andreu Segura
6. Jana Roma Gimeno
7. Maria Roser Barrachina Bonet
8. Boi Sagrera Puig
9. Maria Cacheda Pérez
10. Jordi Guillemot Marcet
11. Lisette Vall Ontiveros

Suplents
1. Jose Céspedes Garcia
2. Biel Sallas Ferrando
3. Maria Àngels Gimeno Pérez
4. Joan Roma Font
5. Joan Miquel Quelot Martínez Piera
6. Albert Vicens Llauradó 

Terrassa (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marc Medina Mañas
2. Maria Isabel De La Rosa Cardona
3. Assumpció Solé Sala
4. David Iglesias Xifra
5. Maria Montserrat García Martinez
6. Ander Ruiz Martin
7. Amaia Chavarri Badiola
8. Emilio Diaz i Membrives
9. Mireia Cubells Ferreri
10. Roc Padró i Caminal
11. Laura Gràcia i Jodar
12. Francesc Consola Álvarez
13. Carmen Roca Salvador
14. Lluís Dot Quílez
15. Alba Díez López
16. Anna Brullet Humet
17. Alexandre Ruiz Ortiz
18. Susana Jurado Sánchez
19. Xavier Duran Albareda
20. Iolanda Salvador Fabregat
21. Enric Vilà Sánchez
22. Laura De La Orden Sabrià
23. Eduardo Gómez Maldonado
24. Rita Pous Sancho
25. Maria Toresano Baslio
26. Jeroni Cos Busquets
27. Maria Sirvent Escrig

Suplents
1. Francesc Martínez Riera
2. Montserrat “Tona” Comas i Cuní
3. Francesc “Franki” Argemí Anglada
4. Oriol Frisach i Playà
5. Marga Salvador Fabregat
6. Jaume Bofill Ferrer

Begues (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE BEGUES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Begues - AMUNT)

Titulars
1. Maria Casadevall Munné
2. Emiliano Domínguez Gutierrez
3. Carina Calduch Gimenez
4. Abel Crespo Nomen
5. Antonia Moreno Escobar
6. David Hernandez Lucea
7. Maria Del Carmen Copado Almanza
8. Daniel Albarracin Gil
9. Júlia Bellver Gay
10. Adrià González Copado
11. Eva Beti Redrado
12. Joaquin Miguel Murillo Royo
13. Maria Flora Rey Teijeiro

Suplents
1. Marta Cervera Carbonell
2. Pau Martin Milà
3. Isabel Rigo Marsal
4. Marc Dominguez Moreno
5. Marina Clotet Vidal

Castelldefels (consulta totes les llistes)

SOM CASTELLDEFELS - PIRATES - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SOM - AMUNT)

Titulars
1. Isabel Cabello Monje
2. Alejandro Company Hernández
3. Maria Angels Queralt Pujol (Independent)
4. Alejandro Roman Mendez
5. Victor Garcia Carrasco (Pirates De Catalunya)
6. Maria De Las Nieves Tabernero Gallimó (Neus) (Independent)
7. Florin Dumitru Pop
8. Mohamed Amarki Amarki
9. Maria Angeles García Moran
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015832 Pàg. 8-74 Https://bop.diba.cat A
Página
8 De 74
10. Rubén Walter Dutra Gourges
11. Svetlana Vitrovii Pinzaru
12. Kirsty Ellen Satchel (Independent)
13. Dimas Borsot Esparbé
14. Mireia Covadonga Carceller Calvo (Independent)
15. Basil Traore Sankho
16. Ana Ridao March
17. Zakaria Bakhat Bouhlal
18. Josep Queralt Pujol
19. Angela Pujol Alonso (Independent)
20. Adriana B Eatriz Viera Hillevaert
21. Miquel Huete Tabernero (Independent)
22. Antonio Victor Garcia Colomo
23. Guadalupe Roman Méndez
24. Enric Pineda Traïd (Pirates De Catalunya)
25. Maria Isabel Rodriguez Rivero (Mabel) (Pirates De Catalunya)

Suplents
1. Pedro Luis Jiménez Cidre (Independent)
2. Concepción Lopez Gonzalez
3. Maria Dolores Carrasco Robles
4. Nestor Federico Roth Ramirez

Cornellà de Llobregat (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA D'ESQUERRES DE CORNELLÀ -PIRATES.CUP - ALTERNATIVA (AECornellà-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ángel Camacho Hervás
2. Meritxell Romances Cuxart
3. David Colomera Pizarro
4. Silvia Carmona Vidal
5. Francesc-Germà Martin Muñoz
6. Olga Hernández De León
7. Manuel Piñeiro Rodríguez
8. Judith Adriana Lipcovich Constantinovsky (Juda)
9. Vidal Aragonés Chicharro
10. Isabel Cabot Torres
11. Sergi Tomico Belso
12. Anna Jiménez García
13. Germán Medina Martín
14. Esther Meritxell Estruch Hill
15. Josep Sort Cuscó
16. Esther Fabregat Lafuente
17. Pere Rodas Guerra
18. Marta Moral Soto
19. Sergi Escoda Batlle
20. Maria Antonia Mondéjar Hernández
21. Iban Tesoro González
22. Sara Cardoso Rodríguez
23. Noel González Liébana
24. Aurora Rodríguez Pérez
25. Jordi Molina Grillo

Suplents
1. Ángeles Martín Grados
2. Marc Sanmartín Soro
3. Adela Hervás Mota
4. Ezequiel Escribano Orozco
5. Frederic Ferran Garcia
6. Isabel Cuxart Rovira
7. Diego Carmona Reina

Gavà (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE GAVA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Gavà - AMUNT)

Titulars
1. Kilian Soler Valverde
2. Diana Espejo Morillas
3. Arnau Gascó i Masferrer
4. Ivette Morillas Flotats (Independent)
5. Eric Barrantes Furriol
6. Cristina Bosch Tortajada
7. Eliseu Argente López
8. Ana Maria Gabarró Haro (Independent)
9. Alberto Alonso Quiñones
10. Mireia Valentí Zurriaga
11. Alberto Villalba Requeno
12. Noemí Sanz Fernández
13. Alfons Vilches Rosillo
14. Janet Ros Duart (Independent)
15. Arnau París Pérez
16. Nùria Moyés Munné
17. Alberto Cabo Godoy (Independent)
18. Beatriz Alises Megias
19. Ferran Collado Moreno
20. Leticia Josune Sáenz Fernández
21. Laura Tortajada Fernàndez

Suplents
1. Marc Badosa Porcel (Independent)
2. Maria Josefa Aguilera Izquierdo
3. Maria Solagne Baranda Dobarán (Independent)

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

CUP L'HOSPITALET PER LA RUPTURA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP LH x LR - AMUNT)

Titulars
1. Maria Ariadna Velando Ballart (Ari)
2. Florencia Salgueiro Carral (Flor)
3. Monica Tena Sanchez (Monika)
4. Javier Guardingo Martinez
5. Xavier Berruezo Capilla
6. Lourdes Martin Jimenez
7. Laura Labiano Ferre
8. Ferran Gomez Jodar
9. Jordi Sala i Dosaigües
10. Eduard Baeza Perez (Edu)
11. Natividad Vicente Miret
12. Marta Martinez Canal
13. Xavier Valverde Bravo
14. Borja Ayllon Hermida
15. Miguel Maria De Medrano Palomeras
16. Laura Ximena Fros Gaetan
17. Aida Alarcos Ballart
18. Jose Luis Castro Diaz
19. Manuel Gonzalez Gomez (Lico)
20. Oscar Navarro Rubio
21. Maria Lourdes Prieto Cabo
22. Maria Sanchez Barragan
23. Francisco Mora Madrid (Paco)
24. Borja Peirats Ballester
25. Jesus Sierra Gadea
26. David Sadurni Fernandez
27. Anna Gonzalez Poch

Suplents
1. Julia Lopez Martinez
2. Marc Segura Soler
3. Veronica Alarcon Martinez
4. Matteo Carlo Federico Mastronardi

Santa Eulàlia de Ronçana (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-SANTA EULÀLIA DE RONÇANA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP SER-AMUNT)

Titulars
1. Salvador Fructuoso Aranda
2. Sara Cortada González
3. Emili Josep Legaz Egea
4. Elvira Mas Poblador
5. Shesica Paez Gularte
6. Màxim Mansanet Sánchez
7. Neus Agustí Cortina
8. Joan Maspons Ventura
9. Carme Peseta Farrerons
10. Ezequiel Ruiz San José
11. Victòria Ortega Muntané
12. Agustí Gonzalo Álvarez
13. Arnau Masclans Serrat

Suplents
1. Sílvia Soler Pons
2. Margarita García Ruiz
3. Jordi Cuesta Ortiz

Prat de Llobregat, El (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DEL PRAT-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP EL PRAT-AMUNT)

Titulars
1. Xavier Iroz Pascual
2. Mercè Meroño Salvador
3. Jordi Isidro Llobet
4. Paula Vidal Pradell
5. Jordi Gibert Rebull
6. Emilia Ruiz Mariscal (Emi) (Independent)
7. Lluís Domènech Valero
8. Laura Ferrer Paricio
9. Julián Luis García García
10. Elisa Gibert Rebull (Independent)
11. Daniel Duarte Rodríguez
12. Anna Bujarrabal Llopis
13. Xavier Garcia Berga (Independent)
14. Marina Mora Contra
15. David Munnè Sampietro
16. Adela Tort Salavert
17. Pere Puig Vilà
18. Maria Aida Cortès i Monera
19. Jordi Segarra i Oliva
20. Olga Miguel Miralpeix
21. David Romero Massey
22. Joana Gelabert Xirinachs (Independent)
23. Xavier Camós i Gassó (Independent)
24. Gemma Ubeda Busquets (Independent)
25. Xavier Company Lucea (Independent)

Suplents
1. Maria Teresa Besora Altés ( Maite )
2. Francisco Javier Mateo Fabró (Xavier )
3. Aurora Campmany Cortés (Independent)

Sant Boi de Llobregat (consulta totes les llistes)

GUANYEM SANT BOI-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (GuanyemSB - AMUNT)

Titulars
1. Laura Fernández Vega (Laure)
2. Juan Antonio Geraldes Herrero (Juanan)
3. Andrea Barbero Solá
4. Lluís Artigas Torrents
5. Gal.la Llobet Piquer
6. Pedro Pino Millán
7. Montserrat Piquer Llorens
8. Jesús Carrión Rabasco
9. Lucía Pérez Porcel
10. Jordi Barbero i Solá
11. Eva Vendrell Sarroca
12. Andrés Martín Sanchez
13. Marta Barbero Soler
14. Álvaro Martín Martín
15. Mercè Mangues Sans (Tona)
16. Francesc Montagut Piqué (Monti)
17. Berta Satoca Figueras
18. Fidel Martínez González
19. Noemi Rincón Gutiérrez
20. Ferran Cobo Forns
21. Mariona Massoni Mangues
22. Herminio Gámez Sánchez
23. Ara Rodríguez Chacón
24. Inmaculada Figueras Pueyo
25. Xavier Pedrós Cortasa

Suplents
1. María José Martín Gala
2. Daniel Moyano Rey
3. Ferran Martín Gonzalez

Calders (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR DE CALDERS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Tatiana Piza Ruiz
2. Sacha Cervera Serrat
3. Enric Alemany Medinacelli
4. Antonio Garcia Garcia
5. Raül Horneros Prunes
6. Galdric Iglesias Oliveras
7. Juan Gallego Cuxart

Suplents
1. Robert Planas Coll
2. Miguel Piza Cancela

Vallromanes (consulta totes les llistes)

CUP VALLROMANES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP VALLROMANES-AMUNT)

Titulars
1. Ernest Fiblà Font
2. Carles Mallofré Valls
3. Jordi Gascón Gonzalez
4. Maria Asunción Asun Torrents Roura
5. Maria Ángeles Angie Artells Moreno
6. Isabel Sanchez Sanchez
7. Nil Gascon Bosch
8. Ramon Lapasset Prat
9. Vicente Layunta Beltran
10. Clàudia Gallardo Viger
11. Anaïs Rodriguez Artells

Suplents
1. Arnau Casadó Oliveras

Capellades (consulta totes les llistes)

VILA DE CAPELLADES - CUP - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (VdC-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Susana Moreno Blanco
2. Miquel Sabaté Solà
3. Adela Morera Rodriguez
4. Marta Caballero Salas
5. Xavi Vitali Jurado
6. Àlex Talan Franco
7. Maria Delgado Martínez
8. Aleix Auber Álvarez
9. Violeta Mata Carbonell
10. Sergi Pérez Castillo
11. Oriol Castells Ansaldo
12. Moisès Mas Almirall
13. Meritxell Martínez Masoni

Suplents
1. Ivan Olvera Baena
2. Concep Ventura Alemany (Independent)
3. Gemma Vives Soler
4. Antoni Marlès Díaz
5. Anna Ansaldo Lanzón (Independent)
6. Laura Vela Ventura
7. Arcadi Roig Amat
8. Guio Cuatrecasas Amell (Independent)
9. Mònica Mallén Montoliu
10. Sergio López Recio

Cubelles (consulta totes les llistes)

CUP CUBELLES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Daniel Perez Vilajosana
2. Elisabet Soler Val
3. Nuria Font Aviño
4. Ramon Garcia Alvarez
5. Claudia Millan Blanch
6. Joan Pujol Fauquer
7. Roser Ferrer Artigas (Independent)
8. Cristina Santos Saavedra (Independent)
9. Immaculada Perez Canillo
10. Josep Aldaz Homet
11. Raquel Oliveras Xiol (Independent)
12. Arnau Fillat Marsal
13. Adrian Bernete Berlanga (Independent)
14. Jordi Poch Chumillas (Independent)
15. Elisabet Sole Nuñez
16. Teresita Bonjoch Figueras (Independent)
17. Oriol Romero Galisteo

Olivella (consulta totes les llistes)

CUP OLIVELLA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP OLIVELLA-AMUNT)

Titulars
1. Javier Morales Martínez
2. Vanessa Cornudella González
3. Manuel Ibañez Mateos
4. Sílvia Vidal Vargas
5. Juan Raventós Rodriguez
6. Victòria Carbó Trill
7. David Cristóbal Moreno
8. Fernando González Placer
9. Raquel Bravo Cazallas
10. Jaume Tomàs Alberola
11. Xavier Ferret Montaner

Suplents
1. Monterrat Pérez Merino

Sitges (consulta totes les llistes)

GUANYEM SITGES (Sitges en Comú, MES, CUP)-Amunt (GS)

Titulars
1. Xavier Salmeron Carbonell
2. Júlia Vigó Pascual
3. Javier Avendaño Conde
4. Laura Martínez Villanueva
5. Marc Macià Martí
6. Pol Vigó Pascual
7. Alba Gràcia Pañella
8. Francesc Ruscalleda Lafuerza
9. Helena Duarte Avanzato
10. Lourdes Castro Benaiges
11. Mauricio Tamayo Montoya
12. Clelia Sassatelli
13. Josep Maria Tubau Llorià
14. Andrea Alcázar Paredes
15. Àngel Campillo Aparicio
16. Sheila Waldeck Garforth
17. Carlos Sola Domínguez
18. Montserrat Esquerda Bosch
19. Albert Corominas Tarruella
20. Cristina Farré Agustín
21. Ricard Vicente Arnau

Suplents
1. Judit Figuerola Porcar
2. Adrià Enríquez Àlvaro
3. Joana Rubio López
4. Xavier Nin Muñoz
5. Mariona Gens Franqués
6. Rubèn Palomo Ribell
7. Raquel Planas Lluis
8. Òscar Ortiz Mirabent
9. Ricard Conesa Sánchez
10. Antonieta Montserrat Robert

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

CAPGIREM VILANOVA I LA GELTRÚ CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marta Jofra Sora
2. Enric Garriga Ubia
3. Marta Guinda Camps
4. Jaume Aliaga Huguet
5. Rosa Soler i Vendrell
6. Raimon Ràfols Florenciano
7. Fab Llanos Bustos
8. Alfons Pérez López
9. Arnau García Cardona
10. Sílvia Mancha Pallerola
11. Guillem Bau Vargas
12. Elena Fernández Recalde
13. Albert Jansà Sancho
14. Elisenda Castillón Soria
15. Núria Araüna Baro
16. Marta Rius Gallart
17. Marta Pagès Romero
18. Santiago Huguet Monteso
19. Almudena Godoy Castro
20. Andreu Vedo i Olegario
21. Eva Hervera Torres
22. Miguel Ángel González Ayala
23. Joan Deyà Jarque
24. Eli Ferret Madico
25. Josep M. Domènech Gibert

Suplents
1. Torcuato Vargas Ruiz
2. Mari Luz Mayné Mateos
3. Nuria Alejandra Fusaro
4. Blai Calzada Lorente
5. Joana Maestre i Campamà
6. Miquel Olària Mestre

Igualada (consulta totes les llistes)

POBLE ACTIU CUP - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (PA CUP-AMUNT)

Titulars
1. Neus Carles Roqué
2. Eva Pedraza Aguilera
3. Pau Ortínez Martí
4. Antoni Olivé Tomàs
5. Judit Balasch Costa
6. Albert Mateu Martínez
7. Elisabet Farres Cobeta
8. Oriol Calichs Soler Independent
9. Maria Rosa Perelló Vives Independent
10. Claudia Torres Franco
11. Pau Aymerich Montrabeta
12. Marina Muñoz Agudo
13. José Luis Pérez Goye
14. Neus Pelfort Carné
15. Verónica González Caldito
16. Aura Ferrer Vallès
17. Miquel Benito Mullerat
18. Núria Falcones Ferrer
19. Abraham Giménez Josa Independent
20. Marta Vallès Pareta Independent
21. Joan Domingo Caballol

Suplents
1. Paka Cañete Soto
2. Carles Costa Castells
3. Mònica Solà Solà
4. Jordi Balsells Casanova (Independent)
5. Meritxell Tudela Muntaner
6. Joan Baliu Mas
7. Iria Vives Riba
8. Joan Llorens Carol (Independent)
9. Sílvia Del Fresno Marimon (Independent)
10. Oriol Marimon Castelltort

Masquefa (consulta totes les llistes)

CUP MASQUEFA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Silvia Rotger Gomila
2. Carles Bou Rodriguez
3. Anna Mas Estruch
4. Raúl Navarro Moreno
5. Ariadna Isern Gil
6. Àngel Salgado Gràcia
7. Cristina Gibert Cuartielles
8. Marc Gil Negrete
9. Marta Cid Albiol
10. Gerard Vela Gascón
11. Marta Peiró Casco
12. Francisco Javier Pina Peralta
13. Elena Roche Peña

Suplents
1. Fernando Ferrara Cambronero
2. Marta Diago Marco
3. Josep Olmo Cifre
4. Anna Diaz Ferreira
5. Adrián Caravaca Caparrós
6. Cristina Rios Arrabal
7. Arnau Palet De La Viuda
8. Laura Exposito Caballero
9. David Minoves Jiménez
10. Maria Gemma Solias Marimon

Artés (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Pere Bitriu Comallonga
2. Israel Falcó Martínez
3. Mariona Altimira Sallent
4. Angel Camacho Perez
5. Anna Sanchez Tort
6. Francisco Casadevall Pérez
7. Maria Alba Vinyes Coromina
8. Carles Lopez Magem
9. Anna Carrera Rocadembosch
10. Núria Valledeoriola Picanyol 
11. Carlos Babí Vila
12. Marta Magrans Anglès
13. Ernest Clotet Berenguer 

Suplents
1. Lioba Vilarasau Clotet
2. Elena Magem Mas
3. Ignasi Llovet Roca
4. Laura Borraleras Salada
5. Rafael Antonio Gonzalez Bernal
6. Victoria Eugenia Lopez Roman
7. Javier Cipriano Lindez
8. Marc Comerma Ramos
9. Meritxell Saus Moreno
10. Víctor Grané Pladevall

Piera (consulta totes les llistes)

CUP PIERA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Julia Bueno García
2. Roger Matamoros Aparicio
3. Quim Ribas Canosa
4. Mònica Aixalà Folch
5. Juan Vera Homs
6. Ot Ribas Garibaldi
7. Ana Victòria Cornellá Cases
8. Aleix Del Cid Aixalà
9. Iolanda Masó García
10. Anna Navarro Arjona
11. Jose Reig Raigal
12. Maria Yolanda Díaz Rodríguez
13. Victor Carratala Olive
14. Elisabet Travesi García
15. Eva Morales Pedraza
16. Jose Del Cid Vega
17. Maria Josepa Ribera Vallès

Suplents
1. Raúl Cánovas García
2. Cristina Guirado García
3. Jose Maria Martín Benitez
4. Ana Maria Cayuela Luria

Sant Martí de Tous (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR TOUS - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP TOUS-AMUNT)

Titulars
1. Marta Gràcia Marimon
2. Tere Vidal Amat
3. Martí Senserrich Estruch
4. Adrià Pet Herrera
5. Xavi Tort Bisbal
6. Judit Nuñez Sala
7. Èrica Alejandro Parra
8. Miguel Díaz López
9. Anna Queraltó Closa

Suplents
1. Pau Santacana Cantarell
2. Mònica Martin Lucas
3. Jordi Vidal Vilaseca
4. Blanca Torà Micheli
5. Eduard Bagó Codina
6. Floriane Virginie Mylene Bardini
7. Javier Cámara Manzaneda
8. Aina Valls Claramunt
9. Jordi Aribau Lopez
10. Eva Alejandro Parra

Manresa (consulta totes les llistes)

FEM MANRESA-CUP-SOBIRANISTES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (FEM-AMUNT)

Titulars
1. Roser Alegre Fontanet
2. Gemma Boix Pou
3. Jordi Trapé Ubeda
4. Ricard Ribera Llorens
5. Gemma Tomas Vives
6. Jordi Garces Cases
7. Maria Teresa Uró Graells Maite
8. Caterina Armengol Serra
9. Enric Martí Saumell
10. Maria Mercedes Bayot Serrano Merche
11. Júlia Martin Subirana
12. Esther Julia Trejos Pinzon
13. Marc Ballus Torrens
14. Aina Cecchini Cornet
15. Jose Maria Mata Perelló
16. Clàudia Palà i Giralt
17. Cati Morros Santalla
18. Ricardo Sanchez Andres
19. Meritxell Prat Arimany
20. Manuel Baena Perez Lolo
21. Rita Marin Molina
22. Clara Llussà Bonvehí
23. Mireia Cirera Pintó
24. Nil Saladich Grau
25. Jordi Masdeu Valverde 

Suplents
1. Amalia Rodriguez Gomez
2. Maria Ontiveros i Morros
3. Domenec Cucurella Comellas
4. Carlos Blanco Manzano
5. Ester Garcia Orri
6. Raquel Fernandez Fernandez
7. Manel Ruiz Biosca
8. Anna Moncunill Roman
9. Ruben Rodriguez Casas
10. Xavier Cervera Serrat

Castellar del Vallès (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR -ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Margarita «Marga» Oncins Casanova
2. Marc Serrà Arderius
3. Montserrat Figuls Fonclara
4. Gabriel «Bili» Juanico Gonzalez
5. Cèlia Castella Tarres
6. Roger Ferriol Vilà
7. Laura Girbau Casajuana
8. Sergi Llobet Doroteo
9. Alicia Roca Bertran
10. Sergio Ruiz Velasco
11. Laia Llonch Serrano
12. Max Plans Roca
13. Mercedes «Mercè» Laguna Vidal
14. Pol Falgueras Navarro
15. Alba Martí Roca
16. Enric Pasquina Sucarrats
17. Violeta Palazón Contreras
18. Moises Martinez Felix
19. Elisabet Tena Blanch
20. Marta Gili Lorente
21. Lluis Busquets Serrat

Suplents
1. Núria Via Boada
2. Xavier Alavedra Canturri
3. Mercè Gaitan Roca
4. Daniel Sagrera Rius
5. Berta Tasias Casanovas

Moià (consulta totes les llistes)

CAPGIREM MOIÀ-CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CM-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Basharat Changue Canalejo
2. Dídac Rimoldi Camí
3. Eduard Altarriba Bigas
4. Lakshmi Roset Sala
5. Ignasi Morgades Gutiérrez
6. Laura Mirabet Vilalta
7. Eduardo Gómez Costa
8. Cristina Martínez Teres
9. Xavier Casas Comas
10. Maria Ribes Marí
11. David Guerra González
12. Aina García-Portillo Bollo
13. Martí Prats Soler 

Suplents
1. Francisco Blanch Vives
2. Paloma Fuentes Rabadan
3. Hugo Martins Carvalho Forjaz De Sampaio
4. Aurea Iñiesta Orriols
5. Guillem Balart Llonch
6. Jordi Crespiera Ferrer
7. Natàlia Miró Do Nascimiento 

Monistrol de Calders (consulta totes les llistes)

CUP MONISTROL DE CALDERS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ramon Vancells Casacuberta
2. Laura Pujadas Trullàs
3. Antonio Edo Edo
4. Aida Coca Sànchez
5. Gustau Erill Pinyot
6. Alba Baró Guerrero
7. Estel Argelaguer Ribera
 

Suplents
1. MªMontserrat Cabrera Jo
2. Maria Alba Morell Hom
3. Genís Jo Vilalta
4. Francesc Comas Gual
5. Daniel Ferrer Ponsa
6. Laura Beltràn Castelló
7. Marc Puigmartí San Andrés
8. Bibiana Ponsa Moreno 

Monistrol de Montserrat (consulta totes les llistes)

CUP MONISTROL DE MONTSERRAT-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Núria Culebras Flores
2. Francesc Rosell Ramentol
3. Joan Centellas Justo
4. Gemma Pages Alonso
5. Karen Palacios Balmes
6. Maite Bodro Sangüesa
7. Xavi Carulla Noguera
8. Marianna Inverso Baravid
9. Pere Amat Ribera
10. Maria Elena Serrano Campaña
11. Silvia Alonso Castella

Suplents
1. Marta Canals Cabrero
2. Pere Aguilar Arbiol (Independent)
3. MªPilar Rubio Salguero
4. Pepe Gomez Martinez (Independent) 

Mura (consulta totes les llistes)

MURA ACTIVA MURA VIVA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (MAV-AMUNT)

Titulars
1. Laura Maria Roda Leal
2. Glòria Amigó Aso
3. Daniel Sanllehi Beltran 

Navarcles (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Nereida Berruezo Vega (Independent) 
2. Aleix Solé Sellarés
3. Marc Sellarés Giménez
4. Ylènia Morros Devant (Independent)
5. Ernest Larroya Torregrosa (Independent)
6. Eva Subirana Fernández
7. Bernat Currius Feliu
8. Maria Arjona Gómez
9. Jordi Corral Delgado (Independent)
10. Raquel Cuevas Gutiérrez (Independent)
11. Francesc Xavier Serrano Torres
12. Tamara Espejo Soria
13. Xavier Oliveras González


Suplents
1. Irene Tarrés Catulí
2. Ernest Tarradellas Sanchez
3. Maria Antonia Ferrer Noguera
4. Marc Soler Espinalt
5. Gerard Riera Dominguez
6. Abel Molins Cuen
7. Ivet Soler Espinalt
8. Alfons Martínez Manjón
9. Rosa Escalé Bosch
10. Toni Fernández Domene 

Navàs (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Genís Rovira Barat
2. Anna Maria Rubio Funes
3. Jaume Casals Ció (Tai)
4. Helga Iglesias Porta
5. Uriel Montesinos Moreno
6. Miquel Coll Fontanet (Miki)
7. Laura Casafont Cendra
8. Marina Potrony Domènech
9. Martí Castanyer Soler
10. David Riba Terés
11. Montserrat Esclusa Serra
12. Ivan Crespo Lorente
13. Sara Cortina Martín

Suplents
1. Inmaculada Noguerola Solà
2. Jesús María Bonals Ferrer
3. Sakina Zoughi El Abdellati
4. Jordi Casals Pedragosa (Piri)
5. Laura Obradors Canals
6. Gemma Gudayol Sanclimens
7. Anna Maria Camprubí Fornell
8. Adelina Codina Lladó
9. Gerad Massegú Blanch (Geral)
10. Agustí Serra Riba

Sallent (consulta totes les llistes)

FEM POBLE SALLENT- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (FPS-AMUNT)

Titulars
1. Josefa Soler Esponella (Fina)
2. Guillem Cabra Cortès
3. Marta Busquets Planas
4. Clara Ferrés Jiménez
5. Antonio Fernández Peña (Toni)
6. Laura Prat Baiget
7. Andreu Serracanta Espinalt
8. Montserrat Sunyer Ollé
9. Javier Rodríguez Fernández
10. Amadeu García Gómez
11. Gemma Codina Serra
12. Gil Serrabassa Puntí
13. Èlia Torrescasana Martínez

Suplents
1. Josep Crispi Alsina
2. Ana Maria Martin Bravo
3. Javier Casimiro Ros (Catxo)
4. Rosa Maria Cano Campos
5. Josep Soler Moreno
6. Sara Cánovas Corral
7. Sergio García León
8. Juana Vallejo Sánchez
9. Antonio Márquez García
10. Anna Maria Gabriel Sabaté

Vallbona d'Anoia (consulta totes les llistes)

CUP VALLBONA D'ANOIA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP VALLBONA - AMUNT)

Titulars
1. Meritxell Baqué López
2. Roc Farreras Amill
3. Jaume Borràs Soler
4. Patrícia Badia Delgado
5. Antoni Borràs Parera
6. Maria Lourdes Saumell Vallès
7. Maria Ángeles Uri Foz
8. Laura Moreno Martinez
9. Salvador Saumell Baqué

Suplents
1. Irene López Uri
2. Daniel López Hidalgo
3. Sara Munné Clavero
4. Jordi Marofà López
5. Anna Tarafa Mata
6. Josep Martí Saumell
7. Maria Mercè Saumell Vallès
8. Pere Sabaté Parera

Santpedor (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Aniol Vila Duran
2. Pau Clusella Coberó
3. Susanna Trapé Borràs
4. Visitación Ortiz Rodríguez
5. Queralt Castañares Sierra
6. Rubèn López Farrés
7. Joan Ferrer Comas
8. Adriana Eugenia Gomez Montoya
9. Xavier Bayo Torrents
10. Marta Carreras Casas
11. Marc Albàs Ferrer
12. Guillem Hernàndez Martinez
13. Núria Soto Umbert

Suplents
1. Elisenda Bori Andorra
2. Maria Rosa Luján Gali
3. Nicolás Castellano Petidier
4. Aina Fernàndez Sandiumenge
5. Antonio Grandón Gil
6. Francisco Javier Adán De Liras
7. Amàlia Molina Jiménez

Súria (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPUILAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. 1. Jorge Diez Álvarez
2. Eva Guijarro Leiva
3. Enric Sala i Serra
4. Selene Moreno Jodar
5. Joan Homs Esquius
6. Marc Milán Alarcón
7. Sergio Hernández Gonzálvez
8. María Rosa Alonso García 
9. Oleguer Graells Peremiquel
10. Ana Plaza Carmona
11. Júlia Moliné Muñoz
12. Josep Perarnau Manau
13. Alba Martín López

Suplents
1. Jordi Cirera i Riera
2. María Jesús González Beneyto 

Barcelona (consulta totes les llistes)

CUP - CAPGIREM BARCELONA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (Capgirem BCN - AMUNT)

Titulars
1. Anna Saliente Andrés
2. Jordi Magrinyà Cabayol
3. Margarita Olalla Marfil
4. Marc Cerdà Domènech
5. Alba Sanjurjo Castro
6. Leonardo Bejarano Manjón
7. Roser Vime Bosch
8. Alfonso Romero Clavel
9. Sònia Fabra Fargas
10. Francesc Garcia Roca (Cesc)
11. Susana Naranjo Izquierdo
12. Luca Reventós Guisnet
13. Helena Martín Casanovas (Eloi)
14. Alejandro Juanmartí Gómez-Centurión
15. Lola Ferré Prades
16. Albert Ballbé Ortí
17. Celeste Muñoz Martínez
18. Lluís Josep Ramoneda Aiguadé (Jep)
19. Francisco Garrobo Raya
20. Míriam Aguirre López
21. Ivan Altimira Miralles
22. Vanesa Llobet Pons
23. Joan Melechón Soria
24. Queralt Badia Moragas
25. Juan Sebastián Colomer Tejada
26. Maria Del Carme Saorín Collado
27. Neus Roca Miró
28. Arnau López Espinosa
29. Daniel Celma Fernàndez
30. Patrícia Nieves Rodríguez
31. Daniel Vázquez José
32. Paula Serrano Pozas
33. Rut Figueres Minoves 
34. Xabier Blanch Gorriz
35. Meritxell Lázaro Vallès
36. Ricard Vilalta Cañellas
37. Bernat Julià Morera
38. Anna Lletjós Mallofré
39. Isabel Vallet Sánchez
40. Mireia Vehí Cantenys
41. Carles Riera Albert 

Suplents
1. Maria Assumpció Terol Giménez (Asun)
2. Pol Casanovas Gambín
3. Pau Castelló Gil
4. Maria Carmen Pinto Borastero
5. Ana Solé Llop
6. Jordi Reynés Garcés
7. Mònica Ribas Blasco
8. Abel Maruny Sales
9. Thaïs Maria Cloquell i Villarte
10. Xavier Tenorio Segarra 

Santa Coloma de Gramenet (consulta totes les llistes)

SOM GRAMENET-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SG-AMUNT)

Titulars
1. Albert Gerard Ventura Tejerina
2. Gemma Oliva Navas
3. Jaume Abelló Teruel
4. Sara Margarita Martin Comas
5. Marta López Molins
6. Carles Valls Bauçà
7. Victor Godino Olmo
8. Sílvia Terol Ledesma
9. Marta Oller Roig
10. Jose Valentin Espinoza Zamudio
11. Josep Pascual Triay
12. Rut Terol Ledesma
13. Jan Marc Viñas Saurina
14. Amalia Pérez Benítez
15. Alba Calvo Lallave
16. Aitor Blanc Aranjuelo
17. Manuela Morales Extremera
18. Angel Eladio Elvira Elvira
19. Anna Maria Pérez Rodríguez
20. Maria Belén Balsebre Jiménez
21. Maria Carmen Casado Sierra (Maika)
22. César López Del Pozo
23. Patricia Lafuente Rodríguez
24. Jose Luis Sanchez Palacios
25. Francisca Luna Gato (Paqui)
26. Maria Gabriela Serra Frediani
27. Gabriel Andrés Manzanero

Suplents
1. Maria Teresa Franco Presas
2. Oscar Ladera Navidad
3. Maria Roig Terrades
4. Juan Pastor Guerrero
5. Luna Natalia Lista Ricco
6. Josep Maria Palacio Escoda (Pep)
7. Maria Victoria Lista Ricco
8. Fermin Chueco Artero
9. Concepción Ripollès Heras (Conxita)
10. Mario Murciano Marco

Berga (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Montserrat Venturós Villalba
2. Aleix Serra Uró
3. Ivan Sanchez Rodriguez
4. Roser Rifà Jané
5. Eloi Escútia Fors
6. Roser Valverde Lojo
7. Isaac Santiago Vilardaga
8. Marià Miró Manubens
9. Anna Boix Lladó
10. Sergi Hinojo Noguera
11. Hug Tuyet Plans
12. Judit Muñoz Ribera
13. Guillem Pons Rulló
14. Maria Antònia Guixé Anglès
15. Laura Pueyo Bastida
16. Sara Vima Grau
17. Andreu Comas Gardner

Suplents
1. Marc Vizcano Pedro
2. Berta Francàs Guillen
3. Roser Obiols Ripoll
4. Guillem Canal Santaeulàlia
5. Sheila Martinez Carrillo
6. Francesc Ribera Toneu
7. Oriol Camps Cervera
8. Mònica Garcia Llorens
9. Ignasi Romero Herguedas
10. Anna Maria Guijarro Casas

Borredà (consulta totes les llistes)

TREBALLEM JUNTS PER BORREDÀ-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (TJB-AMUNT)

Titulars
1. Isabel Escribano Rota
2. Antoni Chueca Abanco
3. Montserrat Rota Serra
4. Xavier Puigcercós Picas
5. Judit Sala Oliva
6. Oscar Martínez Muñoz
7. Maria Assumpta Durán Oller

Suplents
1. Miquel Mendoza Heras
2. Brigitte Hiltrud Thiel
3. Ian Ruiz Tubau
4. Adrià Casòliva Ricart

Arbúcies (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Aniol Pujolras Frigola
2. Núria Batlle Julià
3. Raul Barbado Pintu
4. Josep Lluis Ribas Mompel
5. Mercè Delgado Belmonte
6. Francesc Xavier Punti Campeny
7. Laia Pujolras Frigola
8. Jordi Mir Buxalleu
9. Anaïs Pinyol Mas
10. Pau Castanyer Benavent
11. Chantal Rodríguez Palao
12. Margarida Pelegrí Gudayol
13. Jaume Soler Pastells

Suplents
1. Estel Call Alsina
2. Edmon Ribatallada Rovira
3. Meritxell Lopez Bernadó
4. Enric Roca Fosch
5. Gemma Castanyer Benavent
6. Joaquim Pintu Salvans
7. Francesc Castanyer Sugranyes

Blanes (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Joan Rota Hübental
2. Isaac Martin Pulido
3. Vistoria Esteller Higueras
4. Maria Àngels Esteban Rodríguez
5. Neus Romano Diaz-Crespo
6. Francesc Rufs Calderon
7. Lidia Baltrons Ramos
8. Frederic Tort Escale
9. Nuria Llorens Sureda
10. Jaume Pujadas Codony
11. Clara Castrillo Vaquer
12. Antonio Marcos Romero
13. Alba Isern Ros
14. Carlos Estríngana Garcia
15. Urszula Sienczak
16. David Gomez Diez
17. Cristina Fernández Recasens
18. Jordi Lloveras Torrent
19. Sònia Isern Ros
20. Anastasio Pulido Chozas
21. Laia Buixeda Sagrera

Suplents
1. Maria José Sánchez Bielsa
2. Jordi Borras Martin
3. Ainhoa Pla Santamaria
4. Xavier Gómez Llorens
5. Marina Serra Boldú
6. Frederic Salvà Sin
7. Mar Gibernau Sánchez
8. Ramon Sanchez Navarro
9. Berta Asensio Garrido

Breda (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Aleix Reche Martí
2. Xavier Soldevila Santos
3. Lourdes López Vázquez
4. Arturo García Juarez
5. Emma Pujolras Frigola
6. Albert Gutiérrez Riera
7. Maria Eugènia Massachs Lòpez
8. Nicholas Southey
9. Rosa Maria Caparrós Navarro
10. Òscar Montero Martorell
11. Cèlia Gutiérrez Riera

Suplents
1. Maria Tomàs Vives
2. Joaquin Ibarz Guillen

Caldes de Malavella (consulta totes les llistes)

SOM CALDES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SC-AMUNT)

Titulars
1. Marc Martinez Comas
2. Anna Salado i Pratsevalls
3. Olga Carrillo Enrich
4. Joana Caceres Gamero
5. Pau Carreras Subirana
6. Ariadna Montoya Pelegrin
7. Miriam Saladrigues Vidal
8. Maria Merce Manera Oller
9. Jose Enrique Verges Fort
10. Albert Salado Pratseball
11. Edgar Bosch Barrera
12. Carolina Bardera Trull
13. Jordi Cornellà Rigau

Suplents
1. Aina Bosch Manera
2. Alexandre Hernandez Orellana

Olvan (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Sebastià Prat Guilaña
2. Sílvia Subirana Parera (Independent)
3. Jaume (Santi) Casacuberta Coma
4. Emma Bessa Castillo
5. Jordi (Blau) Marmi Casals
6. Maria Goretti Pont Martinez
7. Erola Caellas Colomer

Suplents
1. Jordi Jordana Vila
2. Laura Casas Adam
3. Anna Costa Agustina
4. Ariadna Garcia Castells
5. Jose Javier Suarez Pizarro
6. Marta Solanich Fornell
7. Oriol Arias Alias
8. Pau Pla Calatrava
9. Jesus Casas Comellas (Independent)
10. Salvador Vallcanera Rue

Lloret de Mar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Jesus Elias i Ruz
2. Maria Dolors Moncusí i Rodríguez
3. Jaume Ribera i Mercader
4. Concepción Pell i Alimany
5. Sebastià Lleonart i Hernàndez
6. Rosa Esteve i Ros (Independent)
7. Eric Aràs i Serrano (Independent)
8. Maria Del Rosario Martínez i Tomàs
9. Andreu Espinosa i Lafuente
10. Maria Assumpta Serra i Font
11. Jaime Serrat i Ribera
12. Sandra Jimènez i Martínez (Independent)
13. Manuel Plass i Aznar
14. Pilar Jodar i Teruel (Independent)
15. Xavier Gimènez i Gil
16. Cristina Elias i Cembranos (Independent)
17. Miguel Fenero i Climent (Independent)
18. Maria Del Mar Còrdoba i Juàrez (Independent)
19. Mohamed Karime Al Maniuel El Bazi (Independent)
20. Isabel Barba i Montiel (Independent)
21. Lluís Cibiach i Ferrer

Suplents
1. Henar Elias i Cembranos (Independent)
2. Marc Verdalet i Vila

Riells i Viabrea (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR DE RIELLS I VIABREA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-RiV-AMUNT)

Titulars
1. Carolina Gascueña Macarro
2. Maria Teixidor i Marquez
3. Francesc Boix Ricart
4. Jaime Torres Marco
5. Maria Pau Molist Sanz
6. Carles De Vera Tejedor
7. Oriol Marrugat i García
8. Sonia Rivarola Hermoso
9. Llorenç Ortega i Gascueña
10. Mª Angeles Pulido Galindo
11. Ariadna Soler Armengol

Suplents
1. Paula Andreu Feliubadaló
2. Arnau Castillo Olivella
3. Mireia Tubau España

Sant Jaume de Frontanyà (consulta totes les llistes)

SANT JAUME DE FRONTANYÀ-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SJF-AMUNT)

Titulars
1. Lluïsa Vilalta Pérez (Independent)
2. Anna Rosa Sanromà Cortina (Independent)
3. Roc Carrion Roig (Independent)

Bellpuig (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR BELLPUIG SEANA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Sandra Oriola Albareda
02. Elisenda Sánchez Doñate
03. Istria Molinero Sampedrano
04. Antonio Tomas Camí
05. Josep Ramon Bacardí Cots
06. Lídia Guim Garriga
07. Marc Saladrigues Rosselló
08. Meritxell Gorgues Contreras
09. Alexandre Enrich Coma
10. Mònica Benet Roca
11. Aleix Oliva Piera
12. Olga Targa Berengue
13. Marcel Vidal Arbós

Suplents
01. Núria Calaf Badal
02. Jose Jounou Torra
03. Bruna Tomàs Arnaz
04. Miquel-Àngel Soriano-Montagut Jené
05. Trinidad Busqueta Franco
06. Mariona Forcat Cots
07. Xavier Marco Castellà
08. Clara Griega Llonch

Cervera (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR DE CERVERA-ALTERNATIVA MUNICIPAL (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Mireia Brandon Trepat
02. Jordi Pons Marimon
03. Júlia Carbonell Font
04. Montserrat Solé Huguet
05. Oriol Pedraza Royo
06. Roser Pericon Ramon
07. Maria Carreras Albareda
08. Ricard Coma Coll
09. Laura Minguell Font
10. Roger Aldomà Mas
11. Alba Peiró Llordés
12. Jordi Boquet Claramunt
13. Luis Sanfeliu Cots

Suplents
01. Alba Bosch Duran
02. Ramon Esteve Benedico
03. Amadeu Segura Torres

Santa Coloma de Farners (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Syvia Barragan Sacco
2. Ivette Casadevall Cufi
3. Imma Sau Giralt
4. Marcel Font Puig
5. Ernest Morell Torra
6. Marina Pera Ros
7. Beth Galí Mateu
8. Anna Güell Gubau
9. Joel Subiranas Busquets
10. Pau Pujol Jofré
11. Mariona Albuixech Verdaguer
12. Elena Marzo Escartín
13. Lluïsa Ros Camps
14. Roger Cartró Ronzano
15. Lluís Masó Fontanils
16. Carme Eraña Imizcoz
17. Guillem Domingo Pla

Suplents
1. Clàudia Menéndez Puigdemunt
2. Míriam Garcia Marco
3. Albert Teixedor Ferrer

Maldà (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR MALDÀ-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (C.U.P-AMUNT)

Titulars
01. Nàdia Soledad Tolsà Montedoro
02. Sebastià Mata Molinero

Sant Guim de la Plana (consulta totes les llistes)

CRIDA PER SANT GUIM-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CxSG-AMUNT)

Titulars
01. Marc Llobera Muixi
02. Marta Raich Roca
03. Jaume Verdés Prieto
04. Dània Verdés Traus

Tàrrega (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR DE TÀRREGA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Tàrrega-AMUNT)

Titulars
01. Daniel Esqué Vidal
02. Maria Teresa Sala Izuriaga
03. Miquel Orobitg Cortada
04. Carlos Vilchez Ribera
05. Montserrat Garcia Castelló
06. Paulino Jesús González Pareja
07. Maria Teresa Arbonés Tost
08. Julio Rius Mesegué
09. Mariona Solé Canyelles
10. Albert Sala Turull
11. Sonia Olivares Merinos
12. Jordi Balasch Clarassó
13. Gemma Minguell Amenós
14. Laia Recasens Elias
15. Jose Maria Nicolau Placer
16. Anna Camats Malet
17. Ramón Boldú París

Suplents
01. Mar Sánchez Rodríguez
02. Jaume Alexandre Solé Gómez
03. Itziar Minguell Clota
04. Xavier Batalla Minguell
05. Daria Nicolau Colilles
06. Miquel Nadal Talavera
07. Gemma Companys Mateu

Tarroja de Segarra (consulta totes les llistes)

TARROJA POBLE ACTIU-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (TPA-AMUNT)

Titulars
01. Ramon Ros Segura
02. Idoia Pujadas Peralta
03. Enric Gené Diaz

Campdevànol (consulta totes les llistes)

CUP CAMPDEVÀNOL-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Mariona Baraldés Cabarrocas (Cup)
2. Àfrica Muntané Izquierdo (Cup)
3. Gemma Rusiñol Gimbert (Cup)
4. Maiol Miró Muñoz (Cup)
5. Carlos Bonich Bonet (Cup)
6. Carla Vidal Barrera
7. Kènia Ayuso Muntané
8. Martí Calzada Muntané
9. Aïda Mateu Picado
10. Jordi Castañer Villalba
11. Núria Picado Cantero

Suplents
S1. Jaime Caballero Ruiz

Ribes de Freser (consulta totes les llistes)

CUP SOM POBLE-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-SP-AMUNT )

Titulars
1. Àlex Medrano Foz
2. Núria Rdríguez Foz
3. Carles Cano Sánchez
4. Marta Giralt Perramon
5. Xavier Rodríguez Maureta
6. Antònia López Fernández
7. Sergi Clos Batet
8. Alba Leal Serrano
9. Xavier Domènech Serra

Suplents
S1. Maria Dolores Parramón Corrales
S2. Maria Del Carme Bosch Pérez
S3. Mònica Domènech Chopo
S4. Oriol Ajenjo Puigderrajols
S5. Marta Dordas Perpinya
S6. Alba Muntadas Corcoy
S7. David Naya Català

Ripoll (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER RIPOLL - CUP - AMUNT (AxR-CUP-AMUNT)

Titulars
1. Aitor Carmona Pérez (Cup)
2. Rebeca Galavis Fragoso
3. Maria Antonia Medel Punzano
4. Daniel Vilaseca i Lazaro (Cup)
5. Maria Sanchez Erena
6. Berta Vidal Navarrete
7. Carles Diaz Callejo
8. Jose Caballero Colomer
9. Elisabet Jordà i Sabatés (Cup)
10. Aleix Augusto Carretero Ezquerra
11. Majda Zerri Ahayk
12. Roger Jordà i Sabatés (Cup)
13. Ferran Llagostera Brugarola
14. Elisenda Salomó Casals
15. Adrià Planas Carbonell
16. Maria Alba Martínez Rubio
17. Santi Llagostera i Güell (Cup)

Suplents
S1. Llorenç Viñas Castro
S2. Maria Teresa Descamps Fonts

Cava (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Gisela Sellés Ribatallada
02. David Masferrer Rodellas

Guixers (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR DE GUIXERS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Àngel Ollé Pujols

Lladurs (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR DE LLADURS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Mercè Jou Cercós

Seu d'Urgell, La (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Xènia Antona Vilarmau
02. Bernat Lavaquiol Colell
03. Virginia Álvarez Sola
04. Pau Lozano Peruchet
05. Anna Hernández Sala
06. Victor Todó Bañuls
07. Sílvia Manresa Arraut
08. Pere Cortés Manyanic
09. Maria Bastida Betriu
10. Basilio Sanz Soler
11. Adriana Tàpies Ferrer
12. Didac Láinez Ferrer
13. Sara Baltrons Coca
14. Ernest Prieto Aràjol
15. Maria Vidal Lamolla
16. Èric Luque Niño
17. Sònia Mataró Sopena

Suplents
01. Josep Maria Galabert Pujol
02. Marta Tarrés Codina
03. Pol Vidal Lamolla

Beuda (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Carla Castañer Ferran
2. Jordi Cortadellas Morera

Olot (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Lluís Riera Callís
2. Adriana Roca i Collell
3. Bamari Drammeh Drammeh
4. Carla Juvinyà i González
5. Jordi Gasulla i Flavià
6. Aisata Gumaneh Samura
7. Raül Massanella Quiles
8. Tàmara Bartolomé Mana
9. Daniel Dorca Clarà
10. Júlia Becerra i Soler
11. Carles Costa Coromina
12. Arlette Mana Rodríguez
13. Carles Malaret Vitales
14. Pilar Tió Pasqual
15. Lluís Rubió Amargant
16. Jacqueline Navinés Escala
17. Borja Ivan Ormazabal Arribas
18. Laura Moreno Moncada
19. Martí Lleixà Mora
20. Laura Canalias Chorrero
21. Anna Descals Tresserras

Suplents
1. Carles Santaeulària Serra
2. Raquel Vilar Lopez
3. Jesús Mas Buch (Xus)
4. Antonia Codina Güell (Toia)
5. Aniol Bassols Sans
6. Alèxia Bahí Riembau
7. Guillem Picart Solà
8. Ivet Guillaumes Regueira
9. Biel Mossoll i Clos
10. Dolors Ros Saló

Bisbal d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Carles Puig Madrenas
2. Alba Solés Coll (Independent)
3. Pere Maruny Comas
4. Neus Sumalla Saballs (Independent)
5. Xavier Bonet Vilella (Independent)
6. Susanna Noguer Calvet (Independent)
7. Jordi Patau Sarriera (Independent)
8. Maria Roure Fabré
9. Josep M. Castells Garangou (Independent)
10. Maria Lourdes Nadal Sorolla
11. Enric Martí Llensa (Independent)
12. Marta Julián Pascual (Independent)
13. Marc Mora Vilà
14. Montserrat Noguer Daurell (Independent)
15. Sergi Ungé Tarridas (Independent)
16. Núria Calvet Soler (Independent)
17. Adrià Pujol Cruells (Independent)

Suplents
1. Josep Xifre Santamaria (Independent)
2. Genís Bou Puig (Independent)
3. Mercè Puig Madrenas (Independent)

Calonge (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Lluís Casas Casals
2. Eva Morales Fernàndez
3. Oriol Moliner Fernàndez
4. Carme Valverde Herrera
5. Santi Navarrete Ferrer
6. Txus Durán Fontelles
7. Mar Fornós García
8. Annabel Botello Tarifa
9. Alfons Arellanos Bueno (Independent)
10. Pablo Fidalgo Fernández (Independent)
11. Josep Edo Cami (Independent)
12. Diana Balcázar López
13. Alfred Joanals Garcia (Independent)
14. Mar Batallé Pérez (Independent)
15. Pol Diaz Soler (Independent)
16. Mònica Gispert Arajol (Independent)
17. Isaac Ramón Estrach (Independent)

Suplents
1. Dolors Pérez Miñarro (Independent)
2. Amador Marin Galvez (Independent)
3. Antoni Díaz Soler (Independent)

Palamós (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Roser Huete Calderon
2. Joan Bohigas Cayuela
3. Dani Leiva Lozano
4. Lídia Lara i Valldeperas
5. Alexan Weltz Gispert
6. Santi Peralta Huete
7. Judit Leiva Lozano
8. Albert Felip Roura
9. Carmen Alacid Melchón
10. Pol Mingo i Requena
11. Lluís Salichs Garcia
12. Miquel Risa Corella
13. Julio Amat Bertrán
14. Maria Angela Martínez Ruiz
15. Adelais De Pedrolo Fabregat
16. Pilar Pagès Ribas
17. Kike Ferrer Redondo

Suplents
1. Vicenç Hernandez Fontanella
2. Maria Costa Albalat
3. Zisko Rodríguez Martín
4. Carles Bravo Falgueras
5. Mariona Iribarren Nadal

Sant Feliu de Guíxols (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marie Dorothée Fauré
2. Manuel Pons Romero
3. Flor De Luna Pila Rey
4. Rafael Lopez Ruiz
5. Maria Rosa Pujol Soler
6. Miquel Dorda Ventura
7. Graciela Lorena Delupi Ross
8. Lluis Martinez Guerrero
9. Núria Alsina Costa
10. Juan Alberto Parraga Moreida
11. Elsa María Hernández
12. Jordi Vencells Dunjo
13. Francesc Gelpi Lacasa
14. Susana Alsina Cuadros
15. Maria Mercè Oliver i Ricart
16. Pau Valls Cañellas
17. Ramona Vilalta Vilalta
18. Joaquin Pila Cuenda
19. Mireia Berrio Morán
20. Joan Bou i Geli
21. Andreu Campanario Ponga

Suplents
1. Manuel Martínez Caballero (Independent)
2. Aurora Girbau Salarich (Independent)
3. Miguel Angel Rejas Jimenez (Independent)
4. Carmen Romero Pons (Independent)
5. Concepción Lorca Ibañez (Independent)

Torroella de Montgrí (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Carles Ventura Sanchez
2. Josep Surroca Bassa
3. Debora Aguilar Cabello
4. Nerea Huertas Huertas
5. Raul Sanchez Doblado
6. Montserrat Deixt Boada
7. Jordi Roura Pujol
8. Noemi Palma Martin
9. Jose Luis Quer Torres
10. Martina Nogue Pages
11. Joan Miro Artigas
12. Carla Rutllan Garcia
13. Joel Soler Acebes
14. Judith Gruas Torro
15. Arnau Nogue Calabus
16. Laura Ribera Creixell
17. Robert Huertas Huertas

Suplents
1. Ingrid Sanchez Gomez
2. Josep Casamort i Dalfó
3. Jordina Patricia Costa Medina
4. Miquel Gracia Aibar

Cadaqués (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA PER CADAQUÉS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AxC - AMUNT)

Titulars
1. Claret Daniela Cruz Cruz
2. Francesc Vallverdú Bayot
3. Eladi Jaume Santiago
4. Josep Noguer Gómez
5. Lídia Rosinés Creixell
6. David Román i Roig
7. Julia Santed Ruiz
8. Roger Trilla Jané
9. Ingrid Verdaguer Miarons
10. Pau Pallàs Moré
11. Conrado Homs Brustenga

Suplents
1. Ivan Schapira Pérez
2. Sergio Daider Garrido

Solsona (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER SOLSONA CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (ApS CUP-AMUNT)

Titulars
01. Maria Pilar Viladrich Massana
02. Óscar García Companys
03. Eva Pallarés Sala
04. Anna España Sorribes
05. Joan Boix Irla
06. Marta Puig Subirà
07. Xavier Espiña Martinez
08. Anna Maria Farràs Viladrich
09. Octavi Esteve Armengol
10. Marta Closa Valero
11. Bernat Solé Serra
12. Marc Barrera Colilles
13. Maria Dolors Subirà Cambray


Suplents
01. Berta Lajara Moliner

Castelló d'Empúries (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Joan Basí Sanz
2. Jaume Planella Ribera
3. Patricia Prat Serra
4. Claudia Escobar i Sánchez
5. Alexandre Gusó Jane
6. Jordina Daniel Caritg
7. Guillem Güell Bosch
8. Marina Casadevall Crespo
9. Sergi Marc Segura Prim
10. Marta Miquel Capell
11. Hicham Ouahabi El Ouahabi
12. Sonia Valent López
13. Jan Conchillo Pascual
14. Eloi Güell Bosch
15. Maria Pujol Pujadas
16. Lluís Vila Camps
17. Rosa Maria Bardés Font

Suplents
1. Emma Isabel Teixidor Creighton (Independent)
2. Pere Garriga Casadevall
3. Jaume Mach Homs
4. Dolors Yglesias Vicens
5. Modest Casadevall Renart (Independent)
6. Elisabeth Puentedura Garcia
7. Carles Giralt Salleras
8. Pere Puig Canet

Darnius (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Joan Molinet Bret
2. Núria Herrera Reig
3. Josep Maria Perxés Camps
4. Jakob William Bühlmann Quero
5. Pol Stemper Ros
6. Xandra Troyano Gontá
7. Rik Johan Gabriëls

Suplents
1. Carlos Baserba Viñas

Figueres (consulta totes les llistes)

GUANYEM FIGUERES - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (GF-AMUNT)

Titulars
1. José Castellón Amalla (Joselín)
2. Paula Franquesa Mestre
3. Oriol Casadevall i Crespo
4. Oriol Turró Garriga
5. Maria Dolores Garcia Romero (Loli)
6. Ona Cabello i Maurici
7. Òscar Vergés Moreno
8. Xavier Sais Juy
9. Judit Viscasillas Zamora
10. Regina Cortés Viarnés
11. Pau Turró i Falgas
12. Sara Oliver Cuadras
13. Joan Alberni i Coderch
14. Núria Castelló Danés
15. Asmae Aazouzi El Qaraji
16. Jordi Roig i Ferrer
17. Juan David Urrea Tabares
18. Núria Ramos i Geli
19. Jordi Larrosa i Aulet
20. Emma Quesada Clarà
21. Antoni Garcia Quesada

Suplents
1. Maria Besora Soler
2. Cristina Hernàndez Segura
3. Xavier Colomer Teixidor

Alpicat (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Josep Cabré Clariana
02. Elisabeth Martínez Salamó
03. Alexandre Puñet García
04. Cèlia Sánchez Bosch
05. Oreig Deutu Colom
06. Maria Olga Sol Barberà
07. Joan (Cassiga) Narcís Roure
08. Maria Elena Viñuales Cabasés
09. David (Harri) Vergé Alfranca
10. Rosa Pérez Valentí
11. Victoriano (Xato) Prat Gilart
12. Sara Mercè Soler Puerta
13. Xavier Cuberes Peretó

Suplents
01. Maria Del Carmen Bosque Camacho
02. Clàudia Anna Espinosa Corretgé
03. Gabriel (Biel) Morell Roure

Mollet de Peralada (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Eva Riera Grasiot

Lleida (consulta totes les llistes)

Crida per Lleida-Candidatura d’Unitat Popular-Alternativa Municipalista (Crida-CUP-AMUNT)

Titulars
01. Rosa Peñafiel Cantano
02. Rubén Cobo Ariño
03. Eva Maria Lega Vidal
04. Elvira Siurana Zaragoza
05. Guerau Marqués García
06. Mariona Lladonosa Latorre
07. Rubén Gavilà Esquerdo
08. Jordi Suils Subirà
09. Meritxell Mir Roca
10. Jesús Nogués Noguera
11. Maria Huguet Recasens
12. Ramon Usall Santa
13. Albert Cos Sánchez
14. Esther Sancho Cepero
15. Minerva Peralta Gimeno
16. Sergi Maza Barrot
17. Ferran Dalmau Vilella
18. Anna Maria Campanera Reig
19. Francisco José García Burguete
20. Júlia Olarieta Domingo
21. Gerard Sala Casanovas
22. Noelia Jiménez Carrasco
23. Pau Plana Parés
24. Susana Ariño Rosó
25. Gemma Casal Fité
26. Claudia Font Alonso
27. Alexandre De Sárraga Gómez

Suplents
01. Amàlia Atmetlló Folguera
02. Francesc Gabarrell Guiu
03. Pau Juvillà Ballester

Banyoles (consulta totes les llistes)

SUMEM BANYOLES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SBNY-AMUNT)

Titulars
1. Non Casadevall i Sala
2. Jana Soteras Melguizo
3. Víctor Carreño i Cano
4. Albert Pascual Marco
5. Núria Langa i Estadella
6. Maria Àngels Cunill Ferrer (Mani)
7. Dolors Terradas i Ginesta
8. Quim Vila i Massanas
9. Núria Palmada Garcia
10. Guerau Palmada Auguet
11. Mireia Sala Torrent
12. Lluís Cardenal Basté
13. Isabel Boix Angelats (Belin)
14. Andreu Badii Rubio
15. Zaida Vidal Verdaguer
16. Albert Palomer Vila
17. Montserrat Reixach Saurina

Suplents
1. Xavier Ros Gonzalez
2. Alba Rodríguez Espeso
3. Eloi Camps i Durban
4. Maria De Palol Martínez
5. Carles Quer Feo
6. Montserrat Privat Colom
7. Xavier Terradas Batlle
8. Olga Rubio Piñeros
9. José Maria Reyes Vidal
10. Maria Antonia Tubert Soler

Bescanó (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Francesc Carles Puig
2. Anna Maria Berenguer Navarro
3. Juan Francisco Garcia De Gracia
4. Laia Terol Gimeno
5. Irene Bonmatí i Almeda
6. Xavier Botó Casademont
7. Violant Pardos Gimeno
8. Francesc Vila Baigorri (Franky)
9. Xavier Rabaseda Bosch (Repe)
10. Queralt Soler Fiol
11. Marina Quintana Nogué

Suplents
1. Palmira Bosch Malian
2. Jordi Rabaseda Bosch (Repe)
3. Albert-Jordi Vendrell Violant

Bordils (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Martí Vila Giró
2. Francesc Xavier Jou Viola
3. Montserrat Sala Vila
4. Enric Pardo Cifuentes
5. Mar Masfarre Irazola
6. Jordi Gou Joher
7. Sonia Casademont Matamala
8. Albert Serrats Sau
9. Coral·lí Jou Pi

Suplents
1. Bernat Llaurado Auquer
2. Ramon Planas Batlle
3. Raquel Martinez Guillen
4. Antonio Morales Antequera
5. Marc Canyigueral i Puigdevall
6. Marc Combis Ganigue
7. Juan Antonio Simon Fernandez
8. Sebastian Agramunt Chaler

Celrà (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Daniel Cornellà Detrell
2. Josep Bartis Fàbrega
3. Eulàlia Ferrer Benito
4. Daniel Jiménez Elvira
5. Sònia Fortià Martí
6. Maria Montserrat Carré Dalmau
7. Albert López Guàrdia
8. Aram Aymerich Besalú
9. Blanca Ribas Ros
10. David Planas Lladó
11. Clara Roig Brugués
12. Joan Josep Fugarolas Rodenas (Joanfu)
13. Anna Isabel Martínez Pérez

Suplents
1. Mariona Palomeras Cla
2. Oriol Rigau Argilaga
3. Maria Angelats Carbó
4. Francesc Anton Duarte
5. Maria Teresa De Jesús Gómez Ruiz
6. Jan Costa Rengel
7. Meritxell Martín Rovira
8. Maria Del Mar Camps Mora
9. Mercè Amich Vidal
10. Enric Carreter i Adzerías (Independent)

Cervià de Ter (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER CERVIÀ I RASET – ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (ACR-AMUNT)

Titulars
1. Clàudia Ventura i Enrich
2. Guillem Surroca i Pascual
3. Noemí Turñé Sansi
4. Maria Carme Zulet Barba
5. Núria Pascual Viella
6. Emili Biarnes Raber
7. Olga Martí Ribera

Suplents
1. Jordi Barniol Giménez
2. Francesc Xavier Carmel Paunero Amigo
3. Angel Turñé Casellas

Colomers (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PEL PROGRÉS DE COLOMERS – ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (IPC-AMUNT)

Titulars
1. Josep Manuel López Gifreu
2. Joan Bonany Prim
3. Maria Mercè Auguet Ferrer
4. Carles Domènech Massot
5. Joan Bonany Coll

Fornells de la Selva (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER FORNELLS-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (IPF-AMUNT)

Titulars
1. Gerard Prat i Vilà
2. Anna Puigdevall i Tarrés
3. Adrià Vilella i Palomares
4. Núria Oliver i Fluvià
5. Núria Parera-Nieto i Salas
6. Roger Valero i Cateura
7. Sergi Cot i Cantalosella
8. Lluïsa Matas i Jordi
9. Albert Martinez i Castellarnau (Bertu)
10 Adrià Vicens i Ferrer
11 Anna Tarrés i Brugué

Suplents
1. Laia De Castro Sala
2. Arnau Pararol i Masjoan
3. Maria Adell i Puigdevall
4. Carles Salas i Triador
5. Aniol Planagumà i Cornellà
6. Elvira Alvarez i Serra
7. Marc Valero i Cateura
8. Eva Beltran i Brunet
9. Josep Donat i Font
10. Jaume Figueras i Esgleas

Girona (consulta totes les llistes)

GUANYEM GIRONA – ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (GGI - AMUNT)

Titulars
1. Lluc Salellas Vilar
2. Cristina Andreu Displas
3. Xevi Montoya Roldan
4. Dolors Serra Colom
5. Pere Albertí Serra
6. Laia Pèlach Saget
7. Xavier Villarreal Piedra
8. Roser Maeso Alemany
9. Karim Sabni El Garraf
10. Roser Bover Busquet
11. Carles Serra Salamé
12. Ruth Tramullas Bartra
13. Quim Pou Rovira
14. Núria Rigau Garcia (Iruna)
15. Pere Cornellà Canals
16. Míriam Requena Sánchez
17. Biel De Montserrat Valls
18. Montse Benito Puig
19. Josep Plazas Plazas (Lites)
20. Carla Costa Carcolé
21. Marc Vilar Caritg
22. Verónica García Gazabón
23. Àngel Almazan Piquer
24. Marta Zambudio Muñoz
25. Àngel Quintana Morraja
26. Íngrid Guardiola Sánchez
27. Mon Marquès Sureda

Suplents
1. Saray Espinosa Rostán
2. Joan Daunis Pijoan
3. Hanna Torroglosa López
4. Aram Estiu Grauges
5. Alba Artés Beltrán
6. Martí Carreras Planas
7. Isabel Codina Gonzàlez
8. Ana María Invernon Caparrós
9. Pau Gálvez Lot

Escala, L' (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Juan Carlos Sentís Antolín
2. Eva Marín Lozano
3. Luis Ciprés Paltre
4. Maria Grazzia Broggini
5. Miguel Javier Suarez Sánchez
6. Elisabet Riu Sanjuan
7. Francisco Javier Sanz Llàcer
8. Margarita Baldé Jawo
9. Ramón Teruel Folch
10. Catalina Vinuesa Poch
11. Fernando Victorio Ramos
12. Silvia Moreno Planas
13. José Miguel Fernández Manjon (Kapote)
14. Ivette Regina Roig Pepa
15. José Amatller Ruano
16. Eulalia Esparrach Escrigas
17. Jordi Lorita Sentias

Suplents
1. Ivan Vegas Soler
2. Marta Sentís Antolín
3. Carlos Cortal Ferrer
4. Maria Soler Clarena
5. Joan Tarrés Sureda
6. Francisco Javier Alvarez Glück
7. Carme Costa Torres

Llagostera (consulta totes les llistes)

CUP-ALTERNATIVA PER LLAGOSTERA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA ( CUP-ALL-AMUNT)

Titulars
1. Enric Ramionet Lloveras
2. David Parron Ojeda
3. Anna Viñas Roca
4. Marta Prieto Bayé
5. Jordi Casas Comas
6. Paula Roig Segovia
7. Fidel Raluy Aranda
8. Anna Sala Sebastià
9. Eduard Comas Blanch
10. Nuri Font Parés
11. Èdgar Ribot Llobet
12. Lluïsa Fuentes Gonzalez
13. Joan Cortés Olea

Suplents
1. Marc Gabarra Beltran
2. Isabel Miquel Riera
3. Xavier Navarro Morera
4. Imma Vila Prat
5. Pau Rusiñol Gascons
6. Núria Martí Alsina
7. Kissima Sillah Sumareh
8. Ariadna Donate Duch
9. Juan Luis Ramos Mora
10. Monica Clua Losada

Quart (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Carles Joan Serra Coll
2. Irene Auguet Batlle
3. Laia Frigola De Ros
4. Tatiana Navas Vila
5. Adrià Aniol Compte Ferrer
6. Ivan Guerrero Cervera
7. Sílvia Garcia Sanchez
8. Enric Parés Codolar
9. Jordi Saperas Riera
10. Estel Hostench Sanchez
11. Xavier Figueras Boadella

Suplents
1. Ramon Comas Celis
2. Laia Costa Lliro
3. Esteve Espinal Fàbregas

Salt (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SALT-CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (IPS-CUP-AMUNT)

Titulars
1 Cristina Sibina i Nogué (Cris)
2 Marta Guillaumes i Pibernat
3 Anna Burrassó i Trias
4 Àlex Sarrado i Molina
5 Jordi Peradalta i Palau
6 Maria Bramont i Gamell
7 Paula Vázquez i Martínez
8 Anna Clarió i Benitez
9 Roger Bigas i Carpintero
10 Jaume Borràs i Bernado
11 Rosa Bagué i Massegur
12 Maria Carme Gonzàlez i Navas
13 Marta Picó i Micaló
14 Miquel Plana i Bossacoma (Quel)
15 Robert Pastor i Rabós
16 Lídia Julià i Palomeras
17 Montserrat Pujadas i Salamaña
18 Alfons Garrido i Escobar
19 Ramon Muñoz i Salló
20 Ferran Burch i Gonzàlez
21 Eva Rigau i Bruguer

Suplents
1. Irene Badosa i Alberch
2. Francesc Xavier Vilardell i Clos
3. Rafael Xoan Muñoz i Castro
4. Robert Santaengracia i Merino
5. Coral Saus i Raurell
6. Immaculada Roig i Vinardell (Imma)
7. Josep Maria Masó i Castro
8. Xavier Fàbrega i Costa
9. Xavier Corominas i Mainegre

Sant Gregori (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Paula Martos i Garcia
2. Pau Molas i Vidal
3. Maria Helena Riuró i Càceres
4. Josep Pallarés i Burbail
5. Marta Romera i Durà
6. Oriol Pellicer i Sabrià
7. Nora Solé i Corcoll
8. Guerau Pellicer i Sabrià
9. Júlia Serinyà i Ruiz
10. Ignasi Alonso i Fibla
11. Elisabet Barbero i Camps

Suplents
1. Pol Nieto i Geli

Sarrià de Ter (consulta totes les llistes)

POBLE ACTIU SARRIÀ DE TER-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (PAS-AMUNT)

Titulars
1. Edgar Castellanos Blasi
2. Mònica Aymerich Martínez
3. Irene Iglesias Masferrer
4. Jordi Sala Seisdedos
5. Narcís Aymerich Garcia
6. Martina Nadal Puigdemont
7. Albert Johé Martí
8. Sara Monraba Fernández
9. Carles Tulsà Martínez
10. Cristina Bussó Puig
11. Josep Chacón Sánchez
12. Fina Puig Planella
13. David Fernàndez Garcia

Suplents
1. Ariadna Jordà Piqueras
2. Mireia Canyigueral Vila
3. Eduard Ramirez López
4. Paula Herrera Moratalla
5. David Herrera Moratalla
6. Rosa Maria Marcos Rodriguez

Ventalló (consulta totes les llistes)

JUNTS FEM POBLE-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (JFP-AMUNT)

Titulars
1. Ignasi Sabater Poch
2. Núria Roca Puigdemont
3. Susagna Ribas Ros
4. Jordi Planas Mata
5. Noemí Castillo Sànchez
6. Santi Gifre Ponce
7. Pau Ponsdomenech Baltasar
8. Roger Clavera Gispert
9. Mireia Feliu Amat

Suplents
1. Marta Santos Mir
2. Maria Sadurní Palomeras
3. Iolanda Quintana Andres
4. Francesc Riu Peraferrer
5. Anna Maria Alcalà Ungría
6. Núria Baeta Ferrer
7. Lluís Amat Sanromà Prades
8. Manel González Pérez
9. Concepció Nadal Coloma
10. Vicenç Feu Garriga

Viladamat (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Dolors Pons i Sais
2. Mia Gasull i Perpiñà
3. Montse Nadal i Feixas
4. Dani Armengol i Garcia
5. Alana Valls i Soler
6. Jordi Maspoch i Comamala
7. Robert Sabater i Costa

Suplents
1. Dani Hernàndez i Mayor
2. Roser Sayeras i Oliveras
3. Abdón Ablard i Puig
4. Arnau Planas i Suñer
5. Narcís Font i Lloveras
6. Cristina Rocas i Guri
7. Marc Alabau i Roura
8. Xavi Carreras i Ferran
9. Josep Maria Rocas i Guri
10. Irene Palol i Ribas

Viladasens (consulta totes les llistes)

CUP-VILADASENS-FELLINES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-VF-AMUNT)

Titulars
1. Albert Saus Masó
2. Elena Montané Balagué
3. Joaquim Corominas Teixidor

Vilaür (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VILAÜR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (IpV-AMUNT)

Titulars
1. Núria Sala i Adroher (Independent)
2. Eva Juhé i Pairó (Independent)
3. Ester Farreró i Jiménez (Independent)
4. Josep Rispau i Falgàs (Independent)
5. Benet Torrecilla i Soto (Independent)

Balaguer (consulta totes les llistes)

CUP Balaguer-Alternativa Municipalista (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Josep Maria Colea i García
02. Marta Burgell i Alegre
03. Jordi Querol i Vall
04. Emma Domingo i Cetó
05. Gerónimo Martínez i Cores “Jero”
06. Maria Del Carmen Núñez i López
07. Marc Auberni i Torné
08. Maria Montserrat Cerveró i Torruella
09. Marc Méndez i Riart
10. Ares Sanuy i Latorre
11. Xavier Llusà i Mas
12. Gemma Noemí Sans i Mòdol
13. Ramon Tejedor i Fontanet
14. Patricia Ruiz i Porto
15. Josep Lluís Cambray i Amenos
16. Anna Martínez i Vidal
17. Carles Mateu i Molins

Suplents
01. Laura Tufet i Gastó
02. Joan Molins i Aige
03. Cristina Olives i Lloret
04. Joan Mateu i Pla
05. Júlia Sáez i Díaz
06. Aitor Burguet i Coca
07. Núria Aguilà i Jiménez

Tornabous (consulta totes les llistes)

POBLE VIU-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (Pv-AMUNT)

Titulars
01. David Vilaró Gordillo
02. Victor Franco Castellà
03. Josep Maria Iglesias Mora
04. Joan Manel Visa Sanroman
05. Raul Octaviu Butaci
06. Judit Escolà Rodríguez
07. Jordi Solà Vicens

Suplents
01. Josep Maria Fonoll Sort
02. Ramón Oromí Farré
03. Juan Tomàs Alcaine

Torre de Cabdella, La (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
01. Josep Plasencia Loncà
02. Joan Gaspà Badia
03. Jordi Font Mentuy
04. Rosa Aitana Guivernau Huguet
05. Quimet Cortés Cujó (Independent)
06. Montserrat Pallarés Roy
07. Josep Bunyesc Palacin (Independent)

Suplents
S1. Josep Benavent Menal
S2. Núria Sauquillo Guerra

Verges (consulta totes les llistes)

JUNTS FEM POBLE-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (JFP-AMUNT)

Titulars
1. Ignasi Sabater Poch
2. Núria Roca Puigdemont
3. Susagna Ribas Ros
4. Jordi Planas Mata
5. Noemí Castillo Sànchez
6. Santi Gifre Ponce
7. Pau Ponsdomenech Baltasar
8. Roger Clavera Gispert
9. Mireia Feliu Amat

Suplents
1. Marta Santos Mir
2. Maria Sadurní Palomeras
3. Iolanda Quintana Andres
4. Francesc Riu Peraferrer
5. Anna Maria Alcalà Ungría
6. Núria Baeta Ferrer
7. Lluís Amat Sanromà Prades
8. Manel González Pérez
9. Concepció Nadal Coloma
10. Vicenç Feu Garriga

Alcanar (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR ALCANAR I LES CASES-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Javier Queralt Queralt
2. Erica Bel Queralt
3. Andreu Carapuig Fora
4. Georgina Roig Reverter
5. Miguel Reverter Queralt
6. Aina Rovira Boix
7. Eduard Solà Agudo
8. Lara Bel Selma
9. Jose Luis Arandigoyen De Miguel
10. Paula Fibla Blaya
11. Lluc Ulldemolins Nolla
12. Amanda Ulldemolins Subirats
13. Jose Luis Rovira Navarro 

Suplents
1. Francesc Reverter Sabaté 

Deltebre (consulta totes les llistes)

CUP DELTEBRE-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Deltebre-AMUNT)

Titulars
1. Diana (Dayana) Santiago Callau
2. Àlex Aliau Campos
3. Immaculada Ebri Pujol
4. Gina Casanova Mulet
5. Jordan Turon Crespo
6. Ramon Bel Arques
7. Roser Arques Morueta
8. Pere Magrané Fonts
9. Oriol Marsal Mauri
10. Tanit-Loreto Konn Vierna
11. Eleuterio Arques Casanova
12. Maria Carme Abril Ferrer
13. Eugenio Luque Palma
14. Maria Luisa (Lluïsa) Prats Roman
15. Alejandro (Àlex) Escurriola Bertomeu
16. Jaume Miranda Marsal
17. Josepa (Pepa) Plana Llort 

Suplents
1. Fermín Morales Subirats
2. Ana Casanova Gilabert
3. Álvaro Bonet Ventura

Tortosa (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Xavier Rodríguez Serrano
2. Andrea Sánchez Pérez
3. Sergi Arnau Castro
4. Selene Alberich Bosch
5. Núria Rodríguez Serrano
6. Alfredo Oraà Nozal
7. Esther Pérez Balagué
8. Manuel (Manolo) Romeu Arbiol
9. Núria Matheu Gas
10. Guillem Argelich Cañado
11. Maria De Los Dolores (Lola) Santacatalina Ubiedo
12. Xavier Beneyto Subirats
13. Maria Ángeles Fornós Nivera
14. Èric Sánchez March
15. Cinta (Sinta) Salvadó Martí
16. Josep Espuny Hierro
17. Maria De La Mercè Sans Siscart
18. Joan Antoni Pons Albarat
19. Alicia Trinidad Pedrazzoli Frascaroli
20. Vicenç González Belmonte
21. Maria Antonia Pérez Ripoll

Suplents
1. Sergio Garcia Masip
2. Liliana Albacar Puyo
3. Òscar Roca Serret
4. Ángeles (Nines) Casado Sierra
5. Àngel Teruel Sebastián
6. Marta Milian Ariño
7. Joan Lluís Guasch Gibergas
8. Eva Vázquez Bonavila
9. Gerard Calvera Galdeano 

Canonja, La (consulta totes les llistes)

SOM POBLE- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (SP-AMUNT)

Titulars
1. Oriol Olivé Barberà
2. Sebastià Bofarull Veciana
3. Montserrat Canadell Olivé
4. Eva Rull Subirats
5. Miquel Sabaté Pagès
6. Eugenia Beas Ros
7. Oriol Llop Perelló
8. Maria Pérez Santafosta
9. Albert Dols Domingo
10. Maria Solà Jimenez
11. Robert Qué Paixà
12. Sarai Martínez Torres
13. Joan Pons Solé 

Suplents
1. Marcel Nolla Qué
2. Alba Trócolis Núñez
3. Joan Falguera Orellana

Cambrils (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIP ALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Sara Estalella Aliseda
2. Francesc Bermúdez Gómez (Franki)
3. Marc Gómez Martínez
4. Rosa Maria Sabaté Rull
5. Iris Esteban Lalinde
6. Xavier Castellví Cifre (Evi)
7. Núria Montoya Vives
8. Miquel Angel Amorós Alberich
9. Anna Recasens Garriga
10. Manuel Antonio Palacios Álvarez (Manel)
11. Clara Colom Recasens
12. Manel Piñera Martínez
13. Maria Goretti Cebrián Bernat
14. Jordi Rovira Fortuny
15. Judit Bustos Mañé
16. Fernando Pereira Naranjo
17. Ariadna Díaz Bonet
18. Mariano Ortiz Moll (Marià)
19. Neus Domènech Mestres
20. Miquel Bech Martínez
21. Josep Estalella Aliseda

Suplents
1. Guillem Javaloy Berengueras
2. Rosa Maria Pujol Ramos
3. Juan Viñas Cases
4. Maria Piedad Medina Urbaneja

Flix (consulta totes les llistes)

CRIDA FLIXANCA (CF-AMUNT)

Titulars
1. Maria Del Carme Rosich Prunera
2. Mateu Rodes Falco
3. Albert Pedro Antoni Mani Martinez
4. Ferran Reyes Gomez
5. Araceli Rubi Belinchon
6. Alejandra Lopez Schmidt
7. Nuria Sole Llombart
8. Macia Rodes Guillen
9. Andreu Carranza Gibert
10. Vicenç Alegre Conca
11. Lleonard Farrero Rodes

Suplents
1. Laureana Gonzalez Garcia
2. Ana Maria Gonzalez Garcia
3. Manuel Rodes Falco
4. Marc Llurba Mur

Guiamets, Els (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA CUP-AMUNT (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Miquel Perelló Segura
2. Núria Juanpere Mitjana
3. Josuè Barceló Vallès
4. Manel Sales Martori
5. Leila Margalef Martí
6. Laia Martínez Castellví
7. Jordi Cedó Nolla

Suplents
1. Marta Curriu Marti
2. Rosendo Vallès Pellissa
3. Maria Del Mar Castellví Puig
4. Josep Barres Farreras

Tarragona (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Laia Estrada Cañon
2. Eva Miguel Gascon
3. Inés Solé Guillén
4. Joan Manel Burillo Cortes
5. Jaime Lopez Martin
6. Gemma Vendrell Rossell
7. Alvaro Calvet Castells
8. Maria Yolanda Espallargas Pascual
9. Alba Magriña Minguell
10. Andreu Piñol Guiral
11. Aitana De La Varga Pastor
12. David Borras Roig
13. Anna Maria Guasch Pujolà
14. Marc Ferre Llaurado
15. Maria Lourdes Cadena Masip
16. Gemma Llado Olive
17. Carlos Verges Riat
18. Irene Exposito Barea
19. Adrià Sanabra Martinez
20. Laura Aguadé López
21. Elisabet Sanchez Legaz
22. Manel Torres Pascual
23. Albert Miro Rovira
24. Mari Carme Batalla Calderon
25. Jordina Estopà Masdeu
26. Nuria Bota Cabau
27. Jorge Juan Marti Font

Suplents
1. Montserrat Sans Pros
2. Maria Mercè Sardà Pons
3. Adrià Castellvi Pasca
4. Lorda Marauri Gonzalez
5. Albert Egea Picanyol
6. Gloria Balada Alcoberro
7. Silvia Miquel Muñoz
8. Xavier Salsench Anton

Móra d'Ebre (consulta totes les llistes)

FEM POBLE-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (FP-AMUNT)

Titulars
1. Jordi Fornós Pelejà
2. Júlia María Aguiló Sánchez
3. Manuel Burgueño Escudero
4. Maria De Los Ángeles Anguera Arin
5. Antoni Domenech Montaña
6. Cristina Galindo Serra
7. Maurici Sabater Fuster
8. María Isabel Margarita Monfort Martí
9. Joaquim Algueró Sales
10. Anna Maria Roca Campos
11. Robert Albesa Aguiló
12. Fátima Ortí Rodriguez
13. Ruben Cano Fortuño

Suplents
1. Andrea Serena Franch
2. Ivan Rafael Castanera Grau

Reus (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIP ALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Marta Llorens Pérez
2. Edgar Fernández Blázquez
3. Mònica Pàmies Flores
4. Francesc Valls Fonayet
5. Maassumpció (Mariona) Cuadrada Monteverde
6. Antoni Nogués Andreu
7. Anna Robledo Jané
8. Esteban (Esteve) Rodríguez Moreno
9. Carlota Vendrell González
10. Ricard Aragonès Piqué
11. Anna Simó Ollé
12. Xavier Forcadell Monsó
13. Alina Ballester Rodríguez
14. Josep Maria (Pep) Llauradó Marimon
15. Laia De Salvadó Pàmies
16. Roger Vinaixa Siuró
17. Mireia Romeu Ferran
18. Oriol Salas Vallverdú
19. Roser Palomar Fonts
20. Miquel Saperas Tuset
21. Maria Neus Anglès Borràs
22. Andreu Escolà Llevat
23. Elena Bolaños Baquero
24. Jose Maria Esteban Fernández De La Fuente
25. Marta Sureda Romero
26. Ramon Llop Juncar
27. Rosa Maria Tort Vernet

Suplents
1. Maria Carme Pagès Pallisé
2. Miquel Reverté Mariné
3. Marta Puig Beltran
4. Xavier Angelergues Abellà
5. Anna Olivé Corral
6. Oriol Ciurana Zaragoza
7. Maria Àngels Paixà Bertran
8. Xavier Milian Nebot

Riudoms (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIP ALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Enric Jódar Ciurana
2. Rosa Pujol Figueras (Independent)
3. Marta Bigas Venturas (Independent)
4. Joan Crusells Mas (Independent)
5. Jessica Sánchez-Ajofrín Olayo (Independent)
6. Miguel Moya García (Independent)
7. Maria Ferrant Soto (Independent)
8. Rachid Khattouti Ajbilou (Independent)
9. Paula Samarra Bertran (Independent)
10. Jaume Gili Ferré
11. Marta Bonvehí Fernández (Independent)
12. Roser Torres Sanz (Independent)
13. Pere Campíñez Salas

Suplents
1. Jose Alfonso Manuel Goldaraz Mugica
2. Mariona Ferrant Pujol
3. Arnau Forcadell Artiga (Independent)

Selva del Camp, La (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIP ALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Agnés Fort Tàrrech
2. Laia Muntas Tàrrech
3. Elisenda Pallejà Vilagran
4. Pol Domingo Prats
5. Arnau Recasens Salvat
6. Esteve Raventós Sabaté
7. Mariona Ribas Satorras
8. Cèlia Arnau Roig
9. Laia Girona Pujol
10. Magí Alegre Llaveria
11. Francesc Fortuño Bonet
12. Paula Rodriguez Gisbert
13. Juan Carlos Romero Sánchez

Suplents
1. Marcos Baiget Rofes

Torre de Fontaubella, La (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA DE LA TORRE DE FONTAUBELLA (TDF-AMUNT)

Titulars
1. Albert Sabaté Rull
2. Natàlia Serra Aguiló
3. Joan Martorell Sellés
4. Ester Olmedo Pujol
5. Eugeni Huguet Mendizabal

Suplents
1. Vanesa Zamora Rofes
2. Josep Maria Pallejà Llaveria
3. Nati Cabré Torroja
4. Jordi Coll Veciana
5. Joaquim Rofes Pellejà

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIP ALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Sergi Saladié Gil
2. Sara Barceló Arbós
3. Ivan Torrobella Badia
4. Laia Chàfer Coll
5. Francesc Fuguet Molné
6. Lidia Campàs Carbonell
7. Martí Arbós Saladié
8. Mercè Ramos Gil
9. Pau Gil Espelta
10. Lidia Alonso Amat
11. Oriol Nomen Escoda
12. Marta Saladié Prats
13. Remei Calbet i Vendrell

Suplents
1. Josep Pujol Oteiza
2. Nuria Batalla Guarch
3. Marta Rodríguez Barberà
4. Jordi Alcait Boquera

Vilella Alta, La (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Antoni Alcover Jofré
2. Damià Fàbrega Sabaté
3. Elga Figueres Escoda
4. Ester Serres Ardèvol
5. Marc Vinyes Verge

Alcover (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Jaume Camps Girona
2. Monica Moreno Borrego
3. Marc Caparó Roca
4. Maria Teresa Planella Guarro
5. Javier Blasco Blanch
6. Mireia Ripoll Roca
7. Jordi Roca Gomis
8. Maria Antonio Barberà
9. Adrià Farré Manresa
10. Maria Rosa Català Salsench
11. Marc Ramon Borras
12. Aina Vidal Pàmies
13. Maria Dolors Pamies Español 

Suplents
1. Ricard Gironés Vallverdú
2. Laia Fuguet Molné
3. Juan Carlos Casares Sánchez
4. Andreea Dumitru
5. Josep Maria Trenchs Climent

Capafonts (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Judit Giró Corts
2. Eloi Borras Fort

Pla de Santa Maria, El (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Tània Solé García
2. Griselda Pau Salvat
3. Guillem Fonts Ferrando
4. Jordi Valls Montserrat
5. Berta Bru Moreno
6. Roger Estrada Roig
7. Xavier Estrada Ribé
8. Annia Garcia Farran
9. Laura Solé Flo
10. Marta Ferré Amorós
11. Isidre Coll Recasens

Suplents
1. Marc Pinyol Jimenez
2. Esmeralda Recasens Oliva
3. Antonio Martínez Galera
4. Sílvia Abellà Estil·les
5. Elena Milà Fortuny

Valls (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ester Huguet Roselló
2. Francesc Xavier Anglès Pujolràs
3. Ana Merino Tarrida
4. Pere Vidal Domènech
5. Jessica Beltran Casacuberta
6. Juan Segura Moreno
7. Bibiana Odina Bastida
8. Mario Gonzalez Díaz
9. Montserrat Aumatell Arnau
10. Erik Lozano Aubareda
11. Lidia Montala Espinosa
12. Marck Anthony Alava Galarza
13. Laura Pérez Muñoz
14. Josep Martí Baiget
15. Elisenda Trilla Ferre
16. Joan Guasch Torné
17. Sònia Vaquer Basora
18. Marc De Bofarull Prats
19. Miriam Culleré Pie
20. Jofre Llagostera Guasch
21. Montserrat Capdevila Tondo

Suplents
1. Francesc Martinell Urgell
2. Paloma Vicente Vives
3. Jordi Robert Caselles
4. Gerard Nogues Balsells
5. Lurdes Quintero Gallego
6. Jordi Escoda Cusido
7. Aida Garcia Secall
8. Antoni Ubeda Gaya

Altafulla (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D ́UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP–AMUNT)

Titulars
1. Andrea Gaspar Fuentes
2. María Carmen Gradillas Reverte
3. Joan Garcia Garriga
4. Sara Barnés Arnaus
5. Eugenio Barrero Guerrero
6. Montserrat Rull Vallverdú
7. María Del Mar Benet Cirac
8. Juan Antonio Ruiz Fustero
9. Sonia García Gómez
10.hamza Chikri
11.margarita Montmajor Ventura
12.maria Romeu Escola
13.carolina Garcés Ansó
14.javier Andolz Bielsa
15.albert Serra Arévalo
16.maría Teresa Arderiu Ricart
17.noemí Ferret López
18.enric Pinsach Lacruz
19.javier Moret De Mesas
20.arnau Clavera Dellà

Calafell (consulta totes les llistes)

CUP CALAFELL-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Kilian Jesús Fuertes De La Rosa
2. Maria Dolors Terron Sacristán
3. Guifre Artal Febrer
4. Elisenda Casals Fontanillas
5. Estefanía Pérez García
6. Xavier Adriá Seras Padros
7. Anna Triado Soler
8. Albert Sabater Planisi
9. Alaia Sola Saura
10.jan Bolet Olivella
11.maría Isabel Martos Hinojosa
12.jordi Mas Terron
13.ailen Seras Padrós
14.roger Sola Saura
15.lluis Guinovart Seijo
16.patricia García Bonvehí
17.marina Vila Terrón
18.arnau Josep Pou Cruanyes
19.oriol Saura Olivella
20.albert Pijuan Hereu
21.ivan Montejo Sarias

Suplents
1. Sandra Pallares Mestre
2. Nuria Tapias Romero

Creixell (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR–ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Vicent Gómez Félix
2. Núria Márquez Lozano
3. Pere Caldes i Ibañez
4. Sira Creus Bonan
5. Jose María Comelles Esteban
6. Meritxell Torres Paisal
7. Jesús Serrano Sánchez
8. Mireia Sierra Fernández
9. Lorenzo Aparicio Cruz
10. Saül Capdevila Arévalo
11. Klaus-Peter Leopold
12. Concepció Bisbal Massana
13. Julio Muñoz González
14. Susana Pérez Sierra

Cunit (consulta totes les llistes)

CAPGIREM CUNIT CUP-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Ruth Sunyol Gonzàlez
2. Emma Pelegrín Parras
3. Plàcid Salvador Rosaleñ i Rosaleñ
4. Gemma Ortiz Sánchez
5. Sergio Bernal Tejido
6. Valeria Ana Duch Pourny
7. Manuel Buendía Gómez
8. Maria Lurdes Maneu Sotos
9. Míriam Martínez Quintana
10.juan Aguilera Schwandt
11.laura García Casado
12.juan Antonio Martín Hernández
13.ester Barceló Bonet
14.jordi Agüera Ángel
15.maria De La Mercè Bernadet Castelló
16.antonio Francisco Gatell Plana
17.sara Prados Luque

Suplents
1. Beatriz Macarena Gatell Abre
2. Artur Temprano Domínguez
3. Esperanza Vilches Godino
4. Sandra Martínez Campà
5. Edgar Olmo Barceló 

Arboç, L' (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)

Titulars
1. María Mestre Montserrat
2. Julián Fernández Esteban
3. María Plana Guasch
4. María Catalá Sentis
5. Jose María Holgado García
6. María Jané Mitjans
7. Carmina Malagarriga De Broto
8. Xavier Berber Olivella
9. María Del Valle Muñoz Repiso Jurado
10.jose Antonio Pérez Velasco
11.jaume Auví Vila
12.miquel García Rovira
13.mercé Mestre Montserrat

Suplents
1. Ernest Salvador Montserrat Malagarriga
2. Selma Casanovas Suriol
3. Albert Alcazar Vila
4. Albertopalauquintana
5. Alicia Escuer Campa

Llorenç del Penedès (consulta totes les llistes)

DECIDEIX LLORENÇ-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (DL- AMUNT)

Titulars
1. Irene Sardái Ventosa
2. Martí Palau i Ràfols
3. Eugènia Guasch i López
4. Jordi Camell i Pros
5. Roser Cata i Marlès
6. Maria Carme Rafecas i Rafecas
7. Joaquim Sicart i Bertran
8. Xènia Freixa i Soler
9. Antonio Tello i Miret
10.paula Ràmia i Vidal
11.ivan Pié i Bargallo

Suplents
1. Paucrousiribas
2. Anna Cardona i Ràmia
3. Xavier Inglès i Bo
4. Teresa Catài Mitjans
5. Susana Huertai Garrido
6. Núria Puigi Esteban
7. Pau Mitjans i Ràfols
8. Ana Cristina Pelegayi Rada

Torredembarra (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA D ́UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

Titulars
1. Antoni Sacristan Prat
2. Albert Cano Abad
3. Nuria Maled Fabregas
4. Meritxell Alfonso Comas
5. Gemma Arasa Carot
6. Montserrat Fabregas Villaret
7. Amadeo Ferrari González
8. Judith Aspa Martín
9. Sonia Fuentes Trillas
10.manuel Roldán Cano
11.anna Batista Ingles
12.martí Mercadé Pujol
13.maria Elisa Aiello
14.joaquim Rovira Padial
15.gerard Fuentes Llorach
16.oriol Bozzo Balbastre
17.blanca Marí Fortuny

Suplents
1. Clara Mercadé Pujol
2. Arnau Ortiz Zamora
3. Rocio Rivadeo Sullivan
4. Eva Jansá Rovira